MojeTerasa
Hlavní partner WoodPlastic
Dnes je 16. dubna 2024, svátek má Irena, pranostika na dnešní den: Pakli mokrý a zimavý duben, jest úroda na víno.

České terasy Terafest® jsou krásné, odolné a bezúdržbové. Přesvědčte se!

Redakce
11. 2. 2022
Foto: Kvalitní terasa, www.kvalitni-terasa.cz

Atraktivní terasa dokáže povznést dům a jeho okolí na zcela novou úroveň. V době, kdy je řada z nás nucena pracovat online a omezovat pobyt mimo své bydliště, může pořízení takové terasy znamenat to nejlepší rozhodnutí pro naše zdraví. A pokud se k tomu ještě přidá možnost využít bezplatných služeb a inspirovat se u českého výrobce osvědčených terasových prken, společnosti WPC – WoodPlastic, byla by škoda to nezkusit.

Klidné a bezpečné místo v soukromí, které svým majitelům umožní kdykoli si vyjít na čerstvý vzduch a nechat se hýčkat sluníčkem. Taková je nová terasa u stylového relaxačního domku s umělým jezírkem na Ostravsku. O tom, kde by měla stát, měli majitelé jasno záhy. Náročnější to bylo s jejím výběrem.

Samotná terasa není nikterak složitá, ale bylo třeba zohlednit fakt, že měla zasahovat až nad hladinu plánované vodní plochy. Další důležitou otázkou bylo, jaký pro terasu zvolit materiál. Měl být atraktivní, měl ladit se zajímavým objektem a jeho okolím, ale hlavně měl být bezpečný, vydržet dlouhodobou zátěž a bez potíží obstát před běžnými vlivy počasí. A to vše jen s minimem údržby.

Foto: Kvalitní terasa, www.kvalitni-terasa.cz

Terafest® nejsou jen terasová prkna, ale i dostupný servis

Po pečlivém zvážení padla volba na prkna Terafest® z dřevěného kompozitu od společnosti WPC – WoodPlastic. Český výrobce patří k osvědčeným dodavatelům bezúdržbových kompozitních teras po celém světě. A pro mnohé z jeho zákazníků je rozhodující skutečnost, že spolu s kvalitními prkny se zárukou až 25 let získají i dostupný špičkový servis.

Firma disponuje rozsáhlou sítí proškolených a ochotných spolupracovníků, kteří jsou připraveni podat každému pomocnou ruku. Zájemcům jsou k dispozici buď online nebo ho osobně a zdarma navštíví kdekoli v České republice nebo na Slovensku. Poradí mu s výběrem prken, navrhnou terasu, vypracují bezplatnou kalkulaci a v případě zájmu terasu také profesionálně nainstalují.

Atraktivní, bezpečné a mimořádně odolné terasy Terafest®

Majitelé krásné prosklené kostky se po konzultaci rozhodli pro odolná prkna Terafest® Forest Plus v nadčasovém barevném odstínu Inox, který opticky dokonale propojuje minimalistický objekt, vkusný exteriérový mobiliář i bezprostřední okolí domku. Samotného návrhu terasy a následné instalace prken se ujali vyškolení odborníci partnerské firmy Kvalitní terasa.

Kvůli plánovaným přesahům terasy nad hladinu jezírka bylo rozhodnuto o upevnění prken na bytelnou ocelovou konstrukci. Takové řešení je spíše výjimkou, protože solidní plnoprofilová prkna Terafest® není běžně třeba kotvit k podlaží, což výrazně usnadňuje a zlevňuje montáž, a dokonce je ani není bezpodmínečně nutné spádovat.

Foto: Kvalitní terasa, www.kvalitni-terasa.cz

Ptejte se, zkoušejte, nechte se inspirovat na webu výrobce prken

Prkna z materiálu WoodPlastic® mají atraktivní design a jsou příjemná na dotyk. Netvoří se na nich třísky a skryté kotvení zajišťuje hladký kompaktní povrch. Materiál, který je 100% recyklovatelný, obsahuje dřevitou moučku obohacenou o polyethylen, který se používá ve zdravotnictví. Prkna Terafest® dlouhodobě odolávají dešti, sněhu, mrazu i UV záření při minimální potřebě údržby.

Toužíte si letos vychutnat jarní sluníčko na své nové terase? Teď je ten správný čas na rozhodnutí. Ptejte se, zkoušejte, nechte se inspirovat. Vsaďte na špičkový materiál a vstřícný servis českého výrobce světové kvality. Další informace o terasách, plotech a obkladech Terafest®, inspirativní fotografie, kontakty a praktická doporučení najdete zde.

Foto: Kvalitní terasa, www.kvalitni-terasa.cz

Související články

Tahle terasa k rodinnému domu jednoduše patří

Maximální jednoduchost, čisté linie a decentní barvy. Moderní rodinná novostavba nedaleko Zlína zaujme na první pohled úspěšným propojením obytné části s exteriérem. Podstatnou měrou k němu přispěl i originální návrh víceúrovňové kompozitní terasy vypracovaný majitelem a výběr správných prken. Ještě před nedávnem se na okraji Mysločovic nacházela jedna zajímavá, ale nevyužitá stavební stavební parcela. O […]

Přečíst
Říjen 2021

Školka poničená tornádem dostala novou terasu zdarma

Děti z Mateřské školy Sluníčko v Moravské Nové Vsi mohou od října využívat novou bezúdržbovou terasu Terafest® z kompozitního dřeva. Prkna a další potřebné komponenty v celkové hodnotě bezmála čtvrt milionu korun poskytl školce zdevastované tornádem český výrobce WPC – WoodPlastic zdarma. Když se ve čtvrtek 24. června 2021 večer přehnalo nad Břeclavskem a Hodonínskem nejsilnější […]

Přečíst
Říjen 2021

Vojta si užívá novou bezbariérovou terasu Terafest®

Česká společnost WPC – WoodPlastic už vyrobila a dodala prkna pro tisíce nejrůznějších teras po celém světě. Našli byste mezi nimi realizace rozsáhlé, technicky komplikované, terasy důmyslné, extravagantní i luxusní tak, že berou dech. Žádná z nich se však nevyrovná jedné nevelké terase Terafest® nedaleko Brna. Když se maminka malého Vojty se svým partnerem rozhodli […]

Přečíst
Říjen 2020

Terasy, ploty nebo obklady stěn. Terafest® je ideálním produktem pro venkovní realizace

Materiál WoodPlastic® se nejen u tuzemských venkovních realizací stává stále oblíbenějším. Jeho vlastnosti, jako je dlouhá životnost, bezúdržbovost a zároveň vysoká kvalita, estetická hodnota i ekologičnost, oceňuje čím dál více zákazníků. O zajímavé postřehy týkající se složení prken z kompozitního dřeva, jejich výroby, ale i navazujících služeb se s námi podělil Pavel Vildomec, obchodní manažer […]

Přečíst
Květen 2021

Věnujte pozornost výběru materiálu terasy, vyplatí se to!

Pokud vybíráte materiál pro vybudování zahradní terasy, měli byste zohlednit jak svoje estetické preference, tak především náklady na pořízení terasy a na její údržbu. Každý materiál má z tohoto pohledu své přednosti, ale i nedostatky. Důležité je také to, aby terasa korespondovala s bezprostředním okolím, především tedy s domem a zahradou. Kámen, beton, keramika Zřejmě […]

Přečíst
Červen 2020

Ze svých nových teras vidí rodina v Lelekovicích daleko do kraje

Dům, zahrada, bazén, terasa – v jednoduchosti je krása. Své o tom vědí majitelé parcely v Lelekovicích u Brna, kteří si podle téhle jednoduché poučky postavili dům, navrhli zahradu a naplánovali stavbu bezúdržbových teras Terafest®. Druhé největší město v zemi je odtud coby kamenem dohodil, ale když shlížíte z nové terasy dolů do údolí, máte pocit, že […]

Přečíst
Říjen 2021