MojeTerasa
Hlavní partner WoodPlastic
Dnes je 10. dubna 2021, svátek má Darja, pranostika na dnešní den: Prší-li na Velký pátek, je k doufání úroda.

Využijte čas co nejlépe. Zařiďte si kvalitní terasu z pohodlí svého domova

Redakce
26. 10. 2020

Současná situace zapříčiněná pandemií koronaviru je náročná. Společenský život se utlumuje, omezují se kontakty. Ale možná, že právě teď je ten nejlepší čas uskutečnit plány, na které zatím nebylo kdy. Plány pořídit si kvalitní bezúdržbovou terasu, která by vydržela desítky let stále stejně krásná.

Napadlo by vás někdy, že nebudete smět navštívit svoje staré rodiče, abyste je neohrozili potenciálně smrtelnou chorobou? Je dost dobře možné, že svět, jaký jsme znali předtím, než i k nám doputovala nikým neobjednaná zásilka vnitrobuněčných cizopasníků z velkého tržiště na severozápadě čínského města Wu-Chan, je minulostí. Mimochodem, věděli jste, že původní význam slova lockdown, které se v souvislosti s aktuálním vývojem situace v České republice skloňuje stále častěji, je něco jako prozatímní uzamčení vězňů v celách?

Je to tak. Uzavírají se rodiny, zamykají se obchody, utichá frmol v po létech piplaných firmách. Situace je vážná, ale ať už nás čeká cokoli, asi se shodneme na tom, že nejdůležitější je postarat se o vlastní zdravý úsudek. Třeba tak, že se vykašleme na neustálé sledování všech těch špatných zpráv, vyjdeme si na chvilku na čerstvý vzduch a pustíme se do něčeho, co dává smysl a má perspektivu. Všimli jste si, jak už se nám krásně vybarvuje podzim? Zahrady jsou najednou plné neuvěřitelných barev a podmanivých vůní. Tady je pořád všechno, jak má být.

WPC – WoodPlastic umožňuje online prodej teras

Možná, že právě teď je ten nejlepší čas uskutečnit plány, na které zatím nebylo kdy. Využít příležitost, potěšit se, konečně si zařídit z pohodlí domova vše podle svých představ. Mnohé firmy jsou stále ochotné nabídnout to nejlepší, co mají k dispozici. Pokud uvažujete o tom, že byste si opatřili novou kvalitní terasu (což v dnešní době dává smysl ještě více než kdy jindy), můžete se spolehnout na to, že český výrobce prken z dřevěného kompozitu, společnost WPC – WoodPlastic, vám bude spolu se svými partnery stoprocentně k dispozici.

Naprostou prioritou je bezpečí zákazníků i pracovníků firmy. WPC – WoodPlastic proto nyní nabízí možnost vybrat si a objednat terasu online, přímo z pohodlí vlastního domova. Experti firmy vám bezplatně poradí s výběrem těch nejvhodnějších prken, zdarma navrhnou terasu a vypracují nezávaznou kalkulaci, objasní veškeré potřebné detaily a doporučí zkušené montéry, kteří byli k instalaci teras vyškoleni přímo výrobcem.

Ten zareagoval na současnou celosvětovou krizi zapříčiněnou pandemií viru COVID-19 tím, že uzavřel svá terasová centra, která denně navštěvují řady zájemců o moderní terasy, plotovky či obklady stěn. Své výrobky však nabízí i nadále na svých webových stránkách www.woodplastic.cz, respektive prostřednictvím svých certifikovaných partnerů a velkoobchodního prodeje. Veškerá přijatá opatření, jejichž smyslem je omezit přímý fyzický kontakt, nemají vliv na možnost všech zájemců pořídit si novou špičkovou terasu, na níž výrobce poskytuje záruku až 25 let.

Prkna z Bukovan vás podrží i v těch nejhorších časech

Pokud už tedy musíme – doufejme, že jen dočasně – zůstat uzavřeni před okolním světem, vyřešme to tím nejlepším správným způsobem. Bezpečně, kreativně a s podporou českého produktu světové kvality. Moderní profily, bezpečné povrchy, atraktivní odstíny – inspirujte se, ptejte se, vyzkoušejte. Jsme si jistí, že tahle zásilka vás opravdu potěší a že ať už se situace kolem koronaviru bude vyvíjet jakkoli, díky nové terase ze středočeských Bukovan budete mít vždy zdravý nadhled.