MojeTerasa
Hlavní partner WoodPlastic
Dnes je 16. dubna 2024, svátek má Irena, pranostika na dnešní den: Pakli mokrý a zimavý duben, jest úroda na víno.

Terasa Terafest® – síla na první pohled

Redakce
1. 10. 2021
Foto: WPC - WoodPlastic, www.woodplastic.cz

Kompozitní terasa Terafest® od českého výrobce vyniká jemnou kresbou svých linií, sametovým povrchem a mimořádnou odolností. Patentovaný materiál WoodPlastic® může působit křehce, ale nenechte se mýlit, vaše nová terasa bude moderní, pevná a za každých okolností atraktivní.

Vyberte si barvu své terasy. Díky bohaté nabídce zajímavých odstínů budete moci její prkna sladit se všemi prvky exteriéru. Tvary teras Terafest® jsou naprosto dokonalé, jejich barvy neblednou, a dokonce ani v případě ocelového odstínu inox se nemusíte bát šedého průměru.

Patentovaný materiál je čistý, příjemný a zároveň pevný. Pokud se však rozhodnete pořídit z něj svému bazénu novou promenádu, můžete plnoprofilová prkna po zahřátí bez obav ohýbat a tvarovat do dokonalých oblouků a vln.

Foto: WPC – WoodPlastic, www.woodplastic.cz

Kvalitní terasy ze středočeských Bukovan vyžadují jen minimum údržby, i když – řekněte sami – kdo by si nechal ujít možnost věnovat dvakrát do roka pozornost takové kráse. Terasa vám péči oplatí a bude jistit vaše kroky v dobrých i složitých časech minimálně po dobu trvání záruky od výrobce.

Ačkoli WPC – WoodPlastic dodává už dlouhé roky své terasy, ploty a obklady stěn rodinám, firmám a městům do celého světa, vždy to byla a je ryze česká firma. Pracují v ní lidé, se kterými se domluvíte, lidé, kteří chápou vaše priority a respektují vaše hodnoty.

Můžete si v klidu vybírat z pestré nabídky dobře zásobených skladů – můžete vybírat osobně i online. Najdete tu prkna různých šířek a povrchů, prkna oboustranná i atypická, prkna hřejivě světlá, žíhaná i temná jak dřeň cejlonského ebenu. Každé má svou historii, svůj unikátní kód garantující jakost.

Foto: WPC – WoodPlastic, www.woodplastic.cz

A budete-li o to stát, můžete využít doporučení na nejbližšího certifikovaného partnera výrobce, který vás bezplatně navštíví, poradí vám s výběrem prken, návrhem i kalkulací terasy a nakonec vám ji profesionálně nainstaluje. A bude vám k dispozici i pak, kdykoli budete potřebovat jeho pomoc.

Terasa Terafest® není zbytečný rozmar. Je solidní, je krásná, je bezprostřední. Je to to nejlepší rozhodnutí pro vás a pro vaše blízké. Působí jemně, ale budete se s ní cítit bezpečně. Terasa Terafest®  to je čiré potěšení.

www.woodplastic.cz

Foto: WPC – WoodPlastic, www.woodplastic.cz

Související články

Česká firma WPC – WoodPlastic vám pomůže s terasou od A až do Zet

Terasa. Stále ji nosíte v hlavě, ale nevíte jak začít? Nedostává se vám času, netušíte, z jakého konce se do její stavby pustit, jaký materiál zvolit? Vybrat a postavit u domu kvalitní a krásnou terasu je dnes snazší, než byste řekli. Z mnoha praktických, ale i estetických důvodů jsou stále oblíbenějším materiálem prkna z kompozitu […]

Přečíst
Duben 2020

Chcete si užít bazén? Dopřejte mu správnou terasu

Sluneční paprsky příjemně hřejí a osvěžující vánek ševelí listy ovocných stromků na zahradě. A zatímco vy se ve chvílích zaslouženého volna oddáváte lenošení na terase, doléhají vám k uším zvuky šplouchající vody a výskání dovádějících dětí. Snad nic nesymbolizuje letní pohodu lépe než bezstarostný odpočinek a možnost kdykoli se ponořit do průzračné vody vlastního bazénu. […]

Přečíst
Červen 2020

Terasa Terafest® na střeše pražského domu se opravdu povedla

Terasa je místo jako stvořené pro odpočinek. Skvělé přitom je, že nezáleží, zda odpočíváte na zahradě nebo třeba na střeše domu. Důležité je mít volné nebe nad hlavou a poctivá prkna pod nohama. Třeba ta od české společnosti WPC – WoodPlastic, na něž vsadila majitelka jednoho krásného bytu v Praze. Jedna z nejpovedenějších realizací z prken z materiálu WoodPlastic® […]

Přečíst
Září 2020