MojeTerasa
Hlavní partner WoodPlastic
Dnes je 18. července 2024, svátek má Drahomíra / Drahomír, pranostika na dnešní den: O svatém Kamilu slunce má největší sílu.

Nová terasa Terafest® je ozdobou atraktivní novostavby poblíž Neratovic

Redakce
14. 12. 2020

Okrasná zahrada svažující se k vodní hladině a čistě působící objekt situovaný tak, aby měli jeho obyvatelé co největší užitek ze slunečních paprsků. Už na první pohled je zřejmé, že návrh a realizace nového rodinného domu a jeho bezprostředního okolí nedaleko Labe se opravdu povedly.

Nemalou zásluhu na tom má i zahradní terasa. Svými jednoduchými tvary a jemným hřejivým odstínem citlivě doplňuje celou kompozici k naprosté dokonalosti. Majitelé se rozhodli pro terasu Terafest® od českého výrobce a dodavatele prken z dřevního kompozitu, společnosti WPC – WoodPlastic.

„Spolupráce s výrobcem terasy i s firmou, která terasu namontovala, byla naprosto profesionální, od návrhu až po instalaci,“ konstatoval investor a dodal: „Hledali jsme takovou terasu, o kterou se nebude třeba příliš starat, a přitom bude pořád hezká. Rozhodujícím kritériem pro nás byla kvalita prken. Z finální podoby naší terasy máme opravdovou radost.“

Majitelé si ke své moderní stavbě vybrali atraktivní a zároveň velice odolná plnoprofilová prkna s nadčasovým designem. Pro povrch kompozitu z řady Forest Plus je typický výrazný přírodní vzor v kombinaci s nepravidelným žíháním, které umocňuje dojem opravdového dřeva. Světlý barevný odstín Cedar pak skvěle ladí jak s okolní zelení, tak především s fasádou domu a s dalšími stavebními prvky přírodního charakteru.

Výhodou teras Terafest® z materiálu WoodPlastic® je dlouhá životnost bez nutnosti pravidelné údržby a přirozený vzhled bez změny vlastností prken. Ta dokážou bez problémů odolávat běžným nečistotám, výrazným změnám klimatu i velkému zatížení.

Funkční, harmonicky a reprezentativně působící objekt nedaleko Kostelce nad Labem je skvělou ilustrací toho, jak dokáže volba správné terasy pozvednout dům a jeho bezprostřední okolí na zcela novou úroveň. Na výsledku má vedle majitelů a společnosti WPC – WoodPlastic nemalou zásluhu také certifikovaný partner výrobce prken, firma AZ Terra, která terasu Terafest® rychle a precizně nainstalovala.

 

Související články

Inspirujte se stylovou terasou Terafest® u domu hokejového obránce Romana Poláka

Roman Polák patří k nejlepším českým hokejovým obráncům. Obětavý bek proslulý svojí tvrdostí a dokonalou poziční hrou se po 14 úspěšných sezónách rozhodl ukončit své angažmá v kanadsko-americké NHL. Zakotvil v týmu Vítkovic a spolu s manželkou teď mohou v klidu pokračovat v zařizování svého vkusně navrženého domu. „Máme to se ženou stejné, pro nás je domov jen jeden, […]

Přečíst
Červenec 2020

Jednoduchou kvalitní terasu z WPC si smontujete sami

Znáte ten pocit, kdy usadíte zbývající lištu, utáhnete poslední vrut, odfouknete smítko, odložíte vodováhu a s tichou radostí přehlédnete výsledek práce svých rukou? Ano, ukočírovat tým lidí, vymyslet a realizovat projekt, absolvovat nespočet úmorných jednání, prostě zvládnout všechny ty kancelářské fígle, to samozřejmě vyžaduje mimořádné nasazení. Ale tohle je něco jiného. Vytvořit něco vlastníma rukama a […]

Přečíst
Květen 2020

Marta Jandová se cítí nejlépe s rodinou na terase svojí chalupy

Je známá především jako úspěšná zpěvačka. Věčně rozesmátá dáma, která vypadá, že nemá problém s bohémským životem ani s vystupováním na veřejnosti. Pouze nejbližší však vědí, že nejlépe se pracovně vytížená Marta Jandová cítí v kruhu své rodiny na své venkovské chalupě. Marta Jandové se několikrát nechala slyšet, že za opravdu kvalitně prožitý čas považuje především dobu strávenou […]

Přečíst
Srpen 2020