MojeTerasa
Hlavní partner WoodPlastic
Dnes je 18. července 2024, svátek má Drahomíra / Drahomír, pranostika na dnešní den: O svatém Kamilu slunce má největší sílu.

Daří se nám klienty zaujmout špičkovou kvalitou, říká Jan Čerešňa z Garden 6

Redakce
21. 1. 2021 • Fotografie: centrum Garden6, www.garden6.cz
Fotografie: centrum Garden6, www.garden6.cz

Pražské centrum Garden 6 si za dobu své existence získalo pověst místa, kde se sny zákazníků o dokonalém vybavení zahrady stávají skutečností. Proč tomu tak je? Odpověď jsme se pokusili zjistit od spoluzakladatele centra Jana Čerešni.

  1. Můžete nám představit firmu Garden 6?

Centrum Garden 6 vzniklo v roce 2014 na Praze 6 vzájemnou spoluprací šesti společností: WPC – WoodPlastic, Art Bazény, Popp, Teek – zahradní nábytek, SPA Studio a AZ Terra. Díky tomu mají teď zákazníci možnost vybrat si u nás na jednom místě to nejlepší na svoji zahradu. Základem našich služeb je kvalita výrobků a individuální přístup. Vzhledem k tomu, že jsme i zkušená realizační firma, jsme svým zákazníkům schopni vyjít vstříc nejen v případě poradenství při výběru, ale i při montáži.

  1. Co si u vás mohou zákazníci pořídit a s čím vším jste jim schopní pomoci?

Garden 6 vznikla jako exkluzivní prostor s bohatou škálou výrobků pro zahradu a terasu od předních firem. Nabídka zahrnuje české terasy z dřevěného kompozitu, keramické a vinylové bazény včetně elegantního zastřešení, pergoly a slunečníky, vířivky osazené tou nejpokročilejší technologií nebo luxusní zahradní nábytek, včetně zahradních kuchyní z ušlechtilé nerezové oceli. Instalaci nabízených produktů provádíme u zákazníka buď sami, anebo ve spolupráci s vyškolenými montážníky našich partnerů. I ty technicky nejnáročnější projekty umíme zpracovat na klíč.

Foto: centrum Garden6, info@garden6.cz, tel: 737 252 100, www.garden6.cz

  1. O jaké produkty je v poslední době největší zájem?

Během uplynulých let jsme zaregistrovali výrazný nárůst zájmu o pořízení a realizaci teras z kompozitu dřeva a polymeru, který jde ruku v ruce s poptávkou po zastřešení, a to jak teras, tak bazénů. Lze říct, že více než tři čtvrtiny všech zákazníků si k nám v současné době nepřichází vybrat konvičku nebo květináč, ale jdou sem cíleně kvůli našim službám a kvalitním výrobkům s výraznou přidanou hodnotou, což bylo vždy hlavním cílem našeho centra.

  1. Zastřešený bazén nebo kvalitní terasa není úplně malá investice…

Výhoda Garden 6 je, že zájemci mají možnost u nás všechny produkty fyzicky vidět. Mohou si je doslova osahat – můžou se tu venku procházet po terasách z materiálu WoodPlastic®, které tu máme nainstalované už sedmým rokem. Do bazénu se slanou je sice nepustíme, ale ukážeme jim, jak po šesti letech intenzivního provozu fungují veškeré technologie, jak je vyřešeno zastřešení a tak dále. Pokud klient zavítá na vzorkovnu, tak se mu budou naši odborníci věnovat vždy podle potřeby, včetně návrhů a koordinace řešení se stavebními firmami, které se mohou aktuálně u zákazníka nacházet.

Foto: centrum Garden6, info@garden6.cz, tel: 737 252 100, www.garden6.cz

  1. Mění se podle vás české rodinné domy v kvalitní bydlení, nebo stále přetrvává snaha hlavně ušetřit?

Nevím, do jaké míry jsou zákazníci Garden 6 tím správným referenčním vzorkem českých domácností, ale aktuálně je velká většina realizací novostaveb, na nichž se podílíme, na opravdu vysoké úrovni. Použité materiály jsou moderní, ale i ekologické, naši klienti kladou velký důraz na kvalitu zpracování, odolnost, životnost, minimální potřebu údržby, atraktivní design… Nám se daří je s našimi produkty zaujmout. Nejenomže každý z partnerů v Garden 6 nabízí špičkový výrobek, ale skvělé je, že společně jsme schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

  1. Jaký je tedy typický klient Garden 6?

Náš klient bývá úspěšný, pracovně zaneprázdněný člověk, který většinou nemá čas koordinovat nějaké velké projekty na své zahradě, jakkoli by to mnohé z nich určitě bavilo. Vyžaduje maximální kvalitu a kompletní servis z naší strany. Preferuje realizaci na klíč, osobní dohled a naši plnou zodpovědnost za realizaci. Řada z našich zákazníků si u nás vybere více produktů najednou – bazén, terasu, zastřešení…, vysvětlí nám své požadavky a nechá nás akci zrealizovat.

Foto: centrum Garden6, info@garden6.cz, tel: 737 252 100, www.garden6.cz

  1. Mimochodem, jsme opravdu „bazénová velmoc“, jak se o Češích traduje?

Ano, myslím, že to opravdu není nadsázka. Je příjemné mít možnost se na své zahradě kdykoli osvěžit. Děti můžou pozvat kamarády a takový letní večer s přáteli na terase u bazénu také není k zahození. Bazény jsou dnes dostupnější, než tomu bylo dříve, lidé si mezi sebou řeknou o tom, jaké jsou možnosti, sousedi to přijdou omrknout a pak už je to jenom otázka, kolik do toho chce kdo investovat.

  1. Jaké má Garden 6 plány do budoucna?

Stále pracujeme na dalším rozšíření sortimentu, pořád hledáme nové produkty, které by svojí kvalitou doplnili stávající nabídku. V současnosti náš tým posílí další partner, firma Noventa, která dělá špičkové žaluzie a rolety a mimo jiné nabízí i sofistikované bioklimatické pergoly Brustor. Spolupráci jsme nedávno navázali i s firmou Pojízdné terasy, která vyrábí stylové ploché zastřešení bazénů pojízdnou terasou. Pro tu jsme teď připravili nový typ odlehčených prken z kvalitního WPC.

Foto: centrum Garden6, info@garden6.cz, tel: 737 252 100, www.garden6.cz

  1. Co byste popřál našim čtenářům do roku 2021?

Především zdraví a dobrou mysl. Tahle doba je náročná po všech stránkách, proto nám všem přeju, ať se nám ji daří zvládat v dobré kondici a s pozitivním přístupem.

Děkujeme za rozhovor a ať se vám daří.

Související články

Chcete si užít bazén? Dopřejte mu správnou terasu

Sluneční paprsky příjemně hřejí a osvěžující vánek ševelí listy ovocných stromků na zahradě. A zatímco vy se ve chvílích zaslouženého volna oddáváte lenošení na terase, doléhají vám k uším zvuky šplouchající vody a výskání dovádějících dětí. Snad nic nesymbolizuje letní pohodu lépe než bezstarostný odpočinek a možnost kdykoli se ponořit do průzračné vody vlastního bazénu. […]

Přečíst
Červen 2020

Inspirujte se stylovou terasou Terafest® u domu hokejového obránce Romana Poláka

Roman Polák patří k nejlepším českým hokejovým obráncům. Obětavý bek proslulý svojí tvrdostí a dokonalou poziční hrou se po 14 úspěšných sezónách rozhodl ukončit své angažmá v kanadsko-americké NHL. Zakotvil v týmu Vítkovic a spolu s manželkou teď mohou v klidu pokračovat v zařizování svého vkusně navrženého domu. „Máme to se ženou stejné, pro nás je domov jen jeden, […]

Přečíst
Červenec 2020

Jarní údržba terasy z WPC je snadná

Jednou z důležitých předností teras z kvalitního dřevěného kompozitu je minimální potřeba údržby. Na rozdíl od teras z jiných materiálů se v případě WPC jedná spíše o příjemnou povinnost probudit ji ze zimního spánku a připravit na novou sezónu. Pokud je tedy někdy ten správný čas věnovat kompozitní terase trochu té péče, tak je to právě teď. Každá terasa […]

Přečíst
Duben 2021