Zastřešení terasy

I vy sníte o ideálním místě pro nerušenou relaxaci? Pravě vaše terasa může být jedním z nich.

Aby vám však poskytovala optimální komfort a pohodu, měli byste dobře zvážit ochranu proti rozmarům počasí. Nechte se inspirovat, jaký bezkonkurenční užitek a variabilitu vám může nabídnout zastřešení terasy Weinor Glasoase® – dokonalé propojení interiéru se zahradou.

Základem je hliníková konstrukce. Zaujme vás svým odlehčeným stylovým designem a kvalitním zpracováním promyšleným do posledních detailů. Její barvu můžete vybrat z široké palety 58 možných odstínů a sladit tak prosklenou terasu s dalšími prvky svého domu. Velice oblíbené jsou jemně strukturované metalické barvy, které podporují její luxusní vzhled. Střecha je tvořena bezpečnostním vrstveným sklem dimenzovaným pro konkrétní sněhovou oblast. Nezanedbatelnou výhodou střechy je také její bezproblémové čištění. Je totiž s opatrností pochozí.

Praktičnost zastřešení terasy Glasoase spočívá především ve variabilním bezrámovém prosklení všech stěn a ucelené řadě praktických doplňků. Na terase si proto můžete vytvořit optimální podmínky za každého počasí. V chladných a větrných dnech jste zcela chráněni za obvodovým zasklením. Naopak v létě skleněné listy odsunete ke kraji a získáte ničím nerušený průchod do své zahrady. Střešní a vertikální markýzy vám během léta zajistí blahodárný stín.

Od své terasy však můžete oprávněně očekávat více, nejen kvalitu, ale také ideální prostředí pro nezapomenutelné prožitky při setkávání s vaší rodinou a přáteli. Originální bodová světla ve střešních krokvích vám pomohou vykouzlit jedinečnou večerní atmosféru.

Nezbytnou součástí terasy je také její podlaha. Z široké nabídky materiálů a provedení se velké oblibě těší praktické dřevoplastové podlahy od WoodPlastic®. Pro dokonalý výsledek se vyplatí podlahu realizovat společně se zastřešením terasy. Jednou z výhod tohoto postupu je možnost zapuštění kolejnic obvodového zasklení přímo do podlahy. Zajímavým funkčním a estetickým doplňkem je také zápustné LED osvětlení v podlaze. Jemně dotváří luxusní vzhled celé terasy. Kombinací zastřešení terasy Glasoase® a dřevoplastové podlahy WoodPlastic® získáte ucelené a kvalitní řešení, které vyhoví vašim nejnáročnějším požadavkům a bude vám sloužit desítky let.


Zastřešení terasy Confico

Oficiálním autorizovaným dodavatelem produktů Weinor na český trh je firma Confico Trading, s. r. o. Vedle prosklených teras Glasoase a zastřešení teras nabízí také ucelenou řadu venkovních markýz. Od otevřené markýzy Topas, přes velice oblíbené kazetové markýzy Cassita a Opal Design až po markýzu nejvyšší třídy - jedinečnou designovou markýzu Zenara. Zejména pro rozlehlejší a hodně větrné prostředí dále nabízí markýzy s pevnou konstrukcí Plaza Home, Plaza Pro a Pergotex.

Pokud se chcete dozvědět více o možnostech prosklených teras a markýz nebo hledáte vhodnou inspiraci pro vaši terasu, navštivte web www.confico.cz nebo přímo kontaktujte obchodní a technické specialisty, kteří vám rádi individuálně poradí.

Více se dozvíte na www.confico.cz.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference