Zahradní nábytek na terasu - trendy 2015 (Zpět na výpis článků)

Nezbytnou součástí každé terasy je zahradní nábytek. Značky, které udávají v této oblasti směr, již léta nabízejí nábytek, který na první pohled nerozeznáte od nábytku interiérového.

jaký nábytek na terasu v roce 2015

Jako doma

Design venkovního nábytku stírá hranice mezi interiérovým a exteriérovým. To se týká nejen designu, ale i použití materiálů – venkovní látky, rychleschnoucí výplně sedáků, přibližování vzhledu materiálů pro venkovní použití těm, které najdete uvnitř domu.

Barvy, které převládají v kolekcích top značek venkovního nábytku, jsou pro tento rok spíše tlumenější – vládnou odstíny šedé, černé, krémová nebo šedohnědá (taupe).

jaký nábytek na terasu v roce 2015

Materiály venkovního nábytku

Mezi velmi oblíbené materiály stále patří dřevo. Pro jeho nedostižné vlastnosti využívají nejlepší značky výhradně teakové. Mezi další oblíbené materiály patří odolný umělý ratan, hliník nebo nerezová ocel, vždy v kombinaci s ostatními materiály. Populární je například síťovina.

Je dnes samozřejmostí, že venkovní potahované látky a látky na sedácích jsou z vysoce kvalitních akrylových vláken. Mezi známé výrobce těchto venkovních látek patří francouzský Dickson se značkou Sunbrella®.

jaký nábytek na terasu v roce 2015

Aby Váš nábytek neztrácel barvy

Sunbrella® jsou vysokogramážní textilie tkané z probarvených vláken a mají speciální ošetření z výroby, takže odpuzují vodu, nečistoty a velice snadno se udržují. Hlavní výhodou je, že nepodléhají barevným změnám vlivem slunečního záření jako běžně dostupné polyesterové tkaniny.

TIP: Tyto látky lze koupit také jako metráž. Můžete si z nich pak sami ušít nebo nechat vyrobit polštáře nebo závěsy na terasu!

Kvalitní nábytek, slunečníky a doplňky od renomovaných značek (Gloster, Todus, Fast, Weishäupl, RODA, Glatz, Sunbrella® a další) prodává TEEK, více na www.teek.cz

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference