Zahájení zkušební výroby (Zpět na výpis článků)

A je to tady! První originální česká terasová prkna z materiálu WPC vyrobena!

Na krátké video o celé akci se můžete podívat zde.

 

 

 

 

 

 

 

2. října 2013 společnost WPC-WOODPLASTIC, a.s. ve spolupráci s týmem špičkových technologů z USA úspěšně spustila unikátní technologii dovezenou až z USA a ještě týž den tak jejich odborníci vyrobili první Woodplastic® terasová prkna.

Společnost WPC-WOODPLASTIC, a.s. se tak v tuto chvílí zařazuje mezi elitní světové výrobce kompozitních materiálů pracujících s touto výjimečnou technologií patentovanou firmou Strandex® (více zde).

Zkušební výroba je spuštěna, již brzy se tedy můžete těšit na originální české produktové řady, které vám společnost WPC-WOODPLASTIC, a.a. zanedlouho představí!

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference