Zahájení sezóny v Terasovém centru - mimořádně otevřeno také o víkendu! (Zpět na výpis článků)

Při příležitosti otevření nové sezóny jsme pro vás připravili speciální prodlouženou otevírací dobu - jen o tomto víkendu!

Přijďte s námi zahájit novou sezónu do Terasového centra v pražských Štěrboholích! Pouze o tomto víkendu - 22. - 23.3. 2014 - zde pro vás budeme k dispozici od 9.00 do 17.00 hodin.

Najdete zde vyvzorované kompletní řady terasových prken WoodPlastic® a prohlédnete si i již položené terasy na ploše 150m2! Tu nejvhodnější terasu právě pro vás vám pomohou vybrat naši certifikovaní montážní partneři, kteří vám také rádi zodpoví všechny vaše dotazy - např. o materiálu WoodPlastic® či o montáži vaší nové terasy.

NEVÁHEJTE A NAVŠTIVTE TERASOVÉ CENTRUM PRAHA ŠTĚRBOHOLY! SPECIÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA PLATÍ POUZE O TOMTO VÍKENDU!


Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference