WPC – WoodPlastic. To jsou české terasy světových parametrů (Zpět na výpis článků)

WPC – WoodPlastic je český výrobce kvalitních bezúdržbových teras, plotů a obkladů z dřevěného kompozitního materiálu. Špičkové a atraktivní výrobky ze závodu ve středočeských Bukovanech dosud uspěly ve více než 30 zemích světa, včetně vysoce konkurenčních a zákaznicky mimořádně náročných západních trhů.

Díky patentované směsi a licenci na unikátní americkou technologii výroby Strandex dokážou terasy WoodPlastic® bez problémů a dlouhodobě čelit dešti, sněhu, mrazu i UV záření, jsou minimálně nasákavé a rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě. Prkna z kvalitního WPC (Wood-Plastic Composite) odolávají veškerým klimatickým vlivům a obvyklému zatížení bez ztráty reprezentativního vzhledu a jedinečných vlastností. Jejich životnost se počítá na desítky let.

10 důvodů, proč zvolit prkna WoodPlastic®

 

1. Odolný kompozit dřeva a polymeru se zárukou až 25 let

2. Ekonomicky výhodné produkty díky absenci údržby

3. Materiál je stálobarevný a jeho kvalita se časem nemění

4. Výrobky mají atraktivní design a jsou příjemné na dotek

5. Nabídka zahrnuje široké spektrum povrchů a barev

6. Bezpečnost zajišťuje protiskluzový povrch bez třísek a štěpů

7. Montáž finálních sestav je snadná a rychlá

8. Ekologicky šetrný a bezezbytku recyklovatelný materiál bez PVC

9. Více než 10 000 spokojených zákazníků po celém světě

10. Široká základna prodejních míst a certifikovaných montážníků

Další informace o produktech WoodPlastic®, inspirativní fotografie, praktická doporučení a mnohem více najdete na www.woodplastic.cz.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference