WPC – WoodPlastic ocenil nejlepší partnery (Zpět na výpis článků)

Koncem listopadu proběhlo tradiční slavnostní setkání na počest partnerů společnosti WPC – WoodPlastic. Hlavním bodem příjemné akce, která se uskutečnila v restauraci v centru Prahy, bylo vyhlášení soutěže Terasa roku 2019 a Montážník roku 2019.

Všichni partneři společnosti disponují certifikátem, který deklaruje, že jejich servis je na úrovni. Zaručenou výhrou pro vás však bude, rozhodnete-li se využít služeb těchto tří nejvýše oceněných v kategorii Terasa roku 2019: Art Bazény s.r.o. (Nebovidy u Brna), AZ Terra s.r.o. (Praha) a Ing. Zdeněk Sláma (Hradec Králové).

 

V případě montážníků pak byli za nejlepší, nejpohotovější, nejpreciznější a také nejpříjemněji vystupující označeni kolegové z následujících společností: WOODparket s.r.o. (Praha), STADORE spol. s r.o. (Praha) a Terasy Plzeň s.r.o.

 

Terasová prkna od společnosti WPC – WoodPlastic patří k nejkvalitnějším výrobkům na evropském trhu. Ovšem finálním produktem je terasa. Zákazníka pochopitelně až tak nezajímá hromada prken, jakkoli dokonalých, ale jeho nová krásná a odolná terasa.

 

Požadavky na návrh a montáž terasy ze strany výrobce jsou proto mimořádné. Rychlost a preciznost návrhu, kalkulace a následně i samotné instalace je samozřejmostí. Certifikovaní partneři WoodPlastic® musí být schopni zákazníkovi správně poradit a nabídnout mu různé varianty individuálního řešení. Klíčová je pohotová, věcná a vstřícná komunikace.

 

Společnost WPC – WoodPlastic si uvědomuje, že jsou to právě její certifikovaní partneři, kdo dělají z jejích výrobků finální produkt. Práce partnerů si velmi váží a snaží se je v jejich aktivitách co nejvíce podporovat.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference