Woodplastic® zaznamenává úspěchy na zahraničních veletrzích (Zpět na výpis článků)

O české terasy a ploty Woodplastic® roste zájem i na zahraničních trzích.

Přední český výrobce teras a plotů z materiálu Woodplastic® prezentoval své výrobky na významném veletrhu Domotex, který proběhl ve dnech 11.-14. ledna v německém Hannoveru.

Tým společnosti Woodplastic® zde představil další novinky ve svém sortimentu. Patří mezi ně např. nové barvy terasových i plotových prken - cedar (pískově žlutohnědá) a eben (černá), které návštěvníci označovali jako mimořádně atraktivní.

Stávající produkty i novinky v sortimentu vzbudily u návštěvníků, kteří se rekrutovali zejména ze sektroru B2B, velký zájem. V budoucnu by se tak výrobky Woodplastic® mohly objevovat i na zahraničních trzích.

Tým Woodplastic na veletrhu Domotex Tým Woodplastic na veletrhu Domotex
Tým Woodplastic® na veletrhu Domotex

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference