WoodPlastic® terasy, to je ekologická výroba (Zpět na výpis článků)

Společnost WoodPlastic® si zakládá na kvalitních a zdravotně nezávadných produktech, jejichž výroba neubližuje životnímu prostředí.

Ekologie a ekologické chování je trendem dnešní doby, jeho význam však i nadále narůstá. Společnost WoodPlastic® si je také vědoma svých závazků vůči přírodě, a proto dodržuje takové zásady environmentálního managementu, díky nimž je jejíí výroba šetrná k životnímu prostředí a její výrobky jsou nejen recyklovatelné, ale ni zdravotně zcela nezávadné.

Důkazem dodržování správné environmentální politiky společnosti je fakt, že společnost právě úspěšně prošla certifikací na ISO 14001.

  • Pro výrobu svých produktů nevyužívá žádné toxické látky. HDPE, který ze 40 % terasy WoodPlastic® obsahují, je látkou, která je běžně využívána ve zdravotnctví, a proto se nemusíte obávat žádných dopadů na vaše zdraví či zdraví vašich dětí.
  • Rovněž dřevní složka, která tvoří 60% podíl v prknech WoodPlastic®, je využívána s ohledem na přírodu. Dodavatelé dřevěných pilin, které se do materiálu WPC přidávají, totiž splňují podmínky certifikace PEFC,  díky níž máme jistotu, že využitím těchto pilin pomáháme přírodě. Certifikace totiž napomáhá přirozené obnově lesa a jeho trvalé udržitelnosti. Narozdíl od prodejců dřevěných teras tak významně pomáháme životnímu prostředí.
  • Produkty WoodPlastic® jsou navíc 100% recyklovatelné, a tak nevzniká žádný odpad.

Co to znamená pro vás jako pro zákazníky?

  • Produkty WoodPlastic® jsou zdravotně zcela nezávadné, nevypouštějí žádné toxické látky, a tak jsou zcela bezpečné, a to samozřejmě i pro naše nejmenší.
  • Koupí produktu WoodPlastic® neubližujete přírodě, naopak - oproti koupi např. dřevěné terasy napomáháte přirozené obnově lesů a tak i jejich zachování pro příští generace. Můžete tak mít dobrý pocit, že jste svým nákupem přispěli k ochraně životního prostředí pro nás i pro příští generace.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference