WoodPlastic na Mnichovském veletrhu BAU (Zpět na výpis článků)

Firma WPC – Woodplastic bude v lednu poprvé vystavovat na mnichovském veletrhu BAU. Náš stánek č. 136 najdete v hale A6.

Účastníkům veletrhu i potenciálním zahraničním partnerům chceme na veletrhu představit všechny výhody materiálu woodplastic-composite; jeho dlouholetou životnost, velkou odolnost či bezúdržbovost.

Na veletrhu BAU budeme prezentovat náš tradiční sortiment; terasová prkna s profily Premium a Max, povrchy Star, Forest a Style, v mnoha barevných odstínech, s žíháním či bez. Novinkou pro rok 2017 bude profil TOP, jehož spáry se důmyslně překrývají. Navíc představíme nový design povrchu prken RUSTIC, který imituje drásané dřevo starých rustikálních podlah.

Na viděnou v Mnichově!

BAU, výstaviště Mnichov, 16. – 21. 1. 2017, hala A6, místo 136

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference