Woodplastic® míří na Domotex 2014 (Zpět na výpis článků)

Na hannoverském veletrhu Domotex bude mít ČR své zastoupení. Vystavovat zde bude český výrobce Woodplastic®.

 

Společnost Woodplastic® míří na Domotex, jeden z největších evropských veletrhů věnovaných podlahovým krytinám a kobercům. Woodplastic® zde představí nejnovější produktové řady teras a plotů. Těšit se můžete na produkty s novými neotřelými vzory i barevností.


Veletrh se koná 11.1. - 14.1.2014 v německém Hannoveru a podle pořadatelů by měl být jeho letošní ročník velimi úspěšný. Již tři čtvrtě roku před jeho konáním ohlásili pořadatelé mimořádný zájem ze strany vystavovatelů, zejména zahraničních.

 

Návštěvníci, kteří se zajímají o novinky v našem oboru, se mohou těšit například na Wood Flooring Summit, které by se měl stát vrcholným setkáním zástupců branže parket a laminátových podlah. Kromě podlah si budou moci návštěvníci prohlédnout výjimečné výtvory designérů z oblasti ručně vyráběných koberců.


Na své si přijdou i návštěvníci zajímající se o řemesla související s montáží podlah - na akci Setkání řemesla (Treffpunkt Handwerk) se budou moci mnohé dozvědět o nových podlahových krytinách, nářadí a technice pokládky. Na veletrhu bude rovněž vyhlášena cena za kobercový design (Carpet Design Awards) a uskuteční se 4. Evropská soutěž profesionálních čalouníků a tapetářů.

 

Společnost Woodplastic® se bude na všechny návštěvníky těšit v hale č. 9, na stánku č. A 43. V případě Vašeho zájmu o návštěvu veletrhu, kontaktujte společnost Woodplastic®.

Woodplastic® - pozvánka na Domotex
Woodplastic® - pozvánka na Domotex

 

Více o veletrhu najdete ZDE.

(Zdroj:http:// www.domotex.de, http://imaterialy.dumabyt.cz/ )

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference