WoodPlastic® – české terasy světových parametrů (Zpět na výpis článků)

Terasy od české společnosti WPC – WoodPlastic kombinují atraktivní design se špičkovou kvalitou materiálu. Prkna ze středočeských Bukovan jsou vyrobena za pomoci unikátní americké laserové technologie z pečlivě vybrané dřevité moučky obohacené o zdravotně nezávadný polyethylen HDPE.

Mimořádně odolná kompozitní prkna plného profilu mají podobné výhody jako běžná dřevěná prkna. Jejich bonusem je, že je lze po zahřátí ohýbat. Každé z prken mířících za zákazníky z České republiky a stále častěji i do zahraničí je opatřeno identifikačním kódem garantujícím tu nejvyšší kvalitu.

Zájemci si mohou vybrat z velkého množství povrchů a přirozeně působících barevných odstínů. WoodPlastic® nabízí i terasy atypických povrchů, barev a tvarů. Opírá se přitom o svá terasová centra, širokou síť prodejců a o základnu stabilních partnerů a odborníků na instalaci a montáž teras.

Proškolení profesionálové jsou připraveni osobně navštívit klienta. Každému se věnují individuálně a bezplatně. Zájemcům pomohou vybrat nejvhodnější prkna a zdarma jim vypracují návrh terasy a předběžnou kalkulaci, a nakonec terasu profesionálně nainstalují.

www.woodplastic.cz

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference