WoodPlastic® – české terasy světových parametrů (Zpět na výpis článků)

Terasy od české společnosti WPC – WoodPlastic kombinují atraktivní design se špičkovou kvalitou materiálu. Každé z prken je vyrobeno za pomoci unikátní americké laserové technologie Strandex z kompozitu dřeva z trvale udržitelných zdrojů. Finální směs obsahuje i zdravotně nezávadný, plně recyklovatelný panenský polymer obdobného typu, jaký se používá k výrobě dětských dudlíků.

Mimořádně odolná prkna plného profilu opouštějí den za dnem bránu závodu ve středočeských Bukovanech opatřená unikátním identifikačním kódem a míří za zákazníky z Novosedel, Hong Kongu či do Paříže. Kompozitní prkna WoodPlastic® patří k tomu nejlepšímu na trhu, ale to, co dělá nabídku české firmy jedinečnou, jsou její terasová centra, a především pak smluvní certifikovaní partneři.

Proškolení profesionálové jsou připraveni osobně navštívit klienta, a to jak během pracovních dnů, tak i o víkendech. Každému ze zájemců se věnují individuálně a bezplatně. Pomohou jim vybrat nejvhodnější prkna a zdarma jim vypracují návrh terasy a předběžnou kalkulaci a seznámí je s podrobnostmi montáže. České terasy WoodPlastic® jsou dokonalé v každém detailu. A jsou tu pro vás.

Další informace, inspirativní fotografie a praktické tipy na svoji originální terasu najdete na www.woodplastic.cz.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference