Vyražte na veletrh FOR ARCH 2016 a splňte si svůj sen o terase! (Zpět na výpis článků)

Přijďte si naplánovat svoji terasu na tradiční veletrh FOR ARCH 2016!

Na stánku 2B11 najdete zkušené odborníky z Garden 6, jedinečného pražského showroomu s terasami WoodPlastic® a dalšími vysoce kvalitními produkty pro Vaši terasu a zahradu. Velmi rádi Vám pomohou navrhnout a zrealizovat Váš sen o dokonalé terase na celý život - třeba ještě během letošního podzimu.

Veletrh Vám nabízí jedinečnou možnost setkat se přímo s odborníky z realizační firmy AZ TERRA (partner MojeTerasa.cz) , kteří se mohou pyšnit dlouholetými zkušenostmi s materiálem WPC. Instalaci terasy si tak můžete jednoduše domluvit přímo na místě.

Náš tip: Přineste si s sebou také fotografie a plánky a svoji terasu můžete domluvit přímo na místě a bez čekání!

Designový nábytek i praktické slunečníky pro vaši terasu

Kromě teras najdete na výstavě malou ukázku venkovního nábytku TEEK a slunečníků pro zahradu, bazény a wellness. Vybrat si tedy můžete nejen z pestré nabídky kvalitních a moderních teras české výroby, ale svoji terasu rovnou doplnit i o designový nábytek a jiné příslušenství.

Proberte Vaše přání s odborníky z pražského showroomu Garden 6.

Na veletrhu uvidíte i designový nábytek TEEK.

Informace v kostce

  • Akce: VELETRH FOR ARCH 2016
  • Termín konání: 20. - 24. září 2016 (úterý – sobota)
  • Místo konání: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany
  • Otevírací doba: ÚT - PÁ 10 – 18 hod., SO 10 – 17  hod.
  • Stánek: Navštivte stánek č.  2 B 11
  • Více informací na: http://forarch.cz/


Těšíme se na vás!

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference