Vychází nový katalog teras pro sezónu 2015 (Zpět na výpis článků)

Český výrobce teras z materiálu WPC přináší novou kolekci katalogu a letáků teras a plotů pro rok 2015.

Katalog nabízí vyčerpávající informace o všech typech prken a jejich barevných variantách i technických specifikacích. Kromě toho se dozvíte spoustu tipů pro stavbu terasy a zajímavostí o materiálu WPC. Při prohlížení vás jistě zaujmou i nádherné realizace teras.

Nenechte si ujít také NOVINKY pro letošní rok, kterými jsou zejména prkna MAX nebo terasová prkna ve variantě FOREST PLUS PALISANDER.

Pokud byste rádi získali pouze rychlý náhled na terasy nebo ploty české značky WoodPlastic, stáhněte si stručné letáky k danému typu produktu.

 

 


Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference