Vybíráte terasu? Vsaďte na barvu hořké čokolády! (Zpět na výpis článků)

Dlouho očekávanou novinkou pro rok 2015 jsou tmavě hnědé terasy FOREST PLUS PALISANDER s černým žíháním. Nové terasy inspirované barvou i jemností hořké čokolády představuje český výrobce teras z materiálu wood-plastic composite – WPC – WOODPLASTIC a.s.

terasy cokoladova barva

Výjimečně tmavý hnědý odstín PALISANDER se žíháním

Terasy s tmavě hnědými odstíny patří již tradičně mezi zákaznicky nejžádanější barevné varianty. Nově proto tuto variantu objevíte i u terasových prken FOREST PLUS -  v podobě barvy PALISANDER. Tmavý vzhled terasy v tomto případě navíc umocňuje černé žíhání, které je vizuálně velice atraktivní. Jedná se proto o jeden z nejtmavších odstínů, který můžete na trhu s plnými terasovými prkny z materiálu WPC najít!  Kromě toho plní tmavé žíhání i některé praktické funkce – např. velmi dobře skrývá drobné nečistoty.

Terasy FOREST PLUS - hebký povrch s protiskluzovou úpravou

Navíc, právě tak, jak jemná je čokoláda, když se Vám rozpouští na jazyku, tak hebká jsou terasová prkna FOREST PLUS. Forestový embos na povrchu prkna Vás okouzlí svým designem – který je nejen atraktivní na pohled, ale zamilujete si jej i pro chůzi bosou nohou, a to již při prvním doteku. Prkna jsou však broušená, a tak se nemusíte bát zvolit je i k bazénu nebo k vířivce, neboť jejichpovrch je protiskluzový, a na rozdíl od dřeva netvoří ani jakékoliv třísky nebo štěpy).

Unikátní kombinace povrchové úpravy a barvy na českém trhu

Terasy FOREST PLUS PALISANDER se právem řadí mezi nejzajímavější typy terasových prken na trhu, už kvůli unikátní kombinaci povrchové úpravy a tmavé barvy, které shodně patří mezi nejoblíbenější volby zákazníků. VÍCE O TERASOVÝCH PRKNECH FOREST PLUS PALISANDER (ZDE)

HLAVNÍ BENEFITY TERASOVÝCH PRKEN FOREST PLUS PALISANDER

  • Jeden z nejtmavších hnědých odstínů terasových prken na trhu
  • Atraktivní i praktické černé žíhání
  • Dlouhodobě stálá barva bez natírání
  • Hebký povrch s protiskluzovou úpravou
  • Záruka až 25 let – Výroba v ČR

Kromě terasových prken můžete stejnou kombinaci povrchu a barvy najít rovněž i u plotových prken – PLOTOVKY 120 FOREST PLUS PALISANDER (více zde). Můžete tak umně sladit svoji terasu i s oplocením!

Náš tip: Kombinujte terasová prkna v barvě PALISANDER PLUS, avšak s různým povrchem! FOREST PLUS PALISANDER s terasovými prkny STYLE PLUS ve stejné barvě (hladká prkna se žíháním). Díky kombinaci dvou různých povrchů vznikne terasa s neopakovatelným vzhledem. Výsledný efekt Vás překvapí!

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference