Venkovní terasa je nejkrásnějším pokojem bytu (Zpět na výpis článků)

Vhodně navržená zahradní terasa je vždy přínosem. A to jak přirozenou kultivací bezprostředního okolí vašeho domu, tak hlavně proto, že vám nenápadně, ale o to zásadněji obohatí každodenní život. Terasy z moderního materiálu WoodPlastic® splňují veškeré požadavky kladené na design a funkčnost tohoto zajímavého architektonického prvku.

Volbou prken odpovídajícího profilu, povrchu i barevného odstínu vykročíte za tím, aby se z vaší nové terasy stala atraktivní, a přitom přirozená součást vašeho obydlí. V neděli ráno s kávou na sluníčku, dopoledne s dětmi u bazénu nebo večer u skleničky s přáteli – vždy to bude místo, kam budou chtít směřovat vaše kroky. Hezká terasa je prostor, který si bude vás a vaše blízké opakovaně podmaňovat.

Vybírejte pečlivě

Terasy od společnosti WPC – Woodplastic nejsou nikterak komplikované. Jejich montáž je rychlá a snadná. Ryze česká firma, která disponuje nejpokrokovější technologií výroby dřevoplastových prken na světě, nyní navíc nabízí prkna v inovativním profilu MAX o šířce bezmála čtvrt metru. Vedle jedinečného vzhledu díky menšímu množství spár to znamená i další urychlení instalace terasy a úsporu spojovacího materiálu až o 30 %.

Při rozhodování o volbě terasy je klíčové vsadit na kvalitní prkna. Na to, zda vydrží bez jakékoli změny vzhledu dvacet a více let, mají vliv jednotlivé složky a vlastnosti materiálů vstupující do výroby. Výběru prken proto věnujte mimořádnou pozornost, rozdíly v kvalitě WPC produktů, které jsou na trhu k dostání, mohou být opravdu značné.

Výjimečné terasy

Terasy WoodPlastic® mají výhradně plný profil, a díky tomu u nich, na rozdíl od dutých prken, nehrozí riziko zkroucení. 100% recyklovatelná prkna jsou bezpečná a odolávají všem rozmarům počasí – dešti, sněhu, mrazu i UV záření. Netvoří se na nich třísky a jsou rezistentní vůči chlorované i slané vodě. Terasy WoodPlastic® jsou vhodné i pro ty nejmenší děti, protože neobsahují žádné toxické látky.

Velkou předností teras WoodPlastic®, jejichž vzhled věrně imituje dřevo, je, že vyžadují jen minimální potřebu údržby. Tato skutečnost přitom vůbec není na úkor jejich atraktivity. Naopak. Celé spektrum povrchů a barevných odstínů vám umožní sladit terasu s ostatními prvky exteriéru – s nábytkem, zahradou, bazénem i fasádou domu. A to je na terasách WoodPlastic® to nejkrásnější. Už samotný výběr vás naplní radostným pocitem něčeho výjimečného.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference