Venkovní svítidla Megalite


Galerie
Galerie realizací teras.
Více informací
Montážní firmy
Hledáte, kde koupit materiál nebo sehnat montážníky, kteří by vám doma terasu navrhli a zrealizovali?
Více informací
Podlahová světla Megalite jsou vhodná především na terasy

Terasa může být krásná i po setmění, když se na ní rozzáří bodová světla a dotvoří romantický nádech zákoutí. Ať už necháte rozsvítit chodníček pro lepší orientaci nebo prozáříte prostor s květinami, výběr kvalitních podlahových světel by měl být samozřejmostí.


LED svítidla Megalite jsou unikátním systémem osvětlení terasy, který díky zabudovanému senzoru umožňuje automaticky řídit zapnutí a jas každého světla zvlášť. Nevadí, je-li část terasy zastíněna, každé LED světlo Megalite se samo přizpůsobí.

Díky matnému (mléčnému) bezpečnostnímu krytu z plastu vydává podlahové osvětlení  jasné světlo, které neoslňuje a při příkonu 0,4W (0,9W u většího LED světla) spotřebuje minimum energie: Celoroční svícení jednoho světla 24 hodin 7 dní v týdnu vyjde jen na 17,50 Kč*.


Světlo Příkon Náklady na svícení nonstop za 1 rok*
Megalite 34mm 0,4W 17,50 Kč
Megalite 60mm 0,9W 39,50 Kč

Roční náklady na spotřebu např. šesti světel, vycházejí jen na 105 Kč! Ale ve skutečnosti je to ještě méně, protože světla nebudou svítit stále plným jasem.

Zároveň světla i při maximálním jasu zůstávají chladná a zamezují tak možnému spálení bosých nohou. Samotná světla jsou napájena stejnosměrným proudem o bezpečném napětí 12V, které dodává zdroj po připojení do běžné zásuvky 220/240V.

LED světla se vyrábějí ve dvou velikostech. Větší o průměru 60mm se spotřebou 0,9W a menší o průměru 34mm se spotřebou 0,4W. Výběr máte i ze dvou barev vydávaného světla a to teplá bílá a modrá.

Tělo podlahového svítidla  je vyrobené z nerezavějící oceli zajišťující vodotěsnost a jeho montáž je velmi jednoduchá – stačí pouze vyříznou otvor odpovídajícího průměru do kterého podlahové světlo vsunete.  Světlo v podlaze drží pomocí kovových rozpěrek umístěných na těle.

K dispozici je kromě výše zmiňovaných zdrojů i další příslušenství, jako prodlužovací kabely 1,5 – 10m délky, rozbočky pro tři nebo pět kabelů a speciální voděodolný zdroj upravený pro montáž přímo pod terasu.


Vytvořte si stylovou a příjemnou atmosféru na Vaší zahradě – pohrajte si se světlem.

* Cena za 1kWh = 5Kč

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference