Velká fotosoutěž WoodPlastic® - Nejkrásnější terasa roku 2016 (Zpět na výpis článků)

Váháte, zda si letos konečně pořídit svoji vysněnou terasu, abyste si už toto jaro mohli užívat sluneční paprsky z pohodlí vašeho nového "obýváku" pod širým nebem? Vrhněte se do její stavby právě teď a ten pravý relax si můžete dopřát hned dvakrát!

Startuje 1. ročník fotosoutěže "Nejkrásnější terasa roku 2016"

České terasy WoodPlastic® totiž právě spouštějí první ročník soutěže v níž může soutěžit každý, kdo se chce s ostatními podělit o své originální řešení terasy WoodPlastic® (terasy u domu, okolo bazénu, terasy v pergole, obložení bazénu, vířivky, realizace balkónu apod.). Hrát můžete o 3 úžasné pobyty ve Vysokých Tatrách!

Jak se přihlásit do soutěže?

Stačí abyste se s námi podělili o fotografii vaší nové terasy, kterou jste zakoupili a zrealizovali od 1.3. do 30.10. 2016.
  • Fotografii je třeba nahrát na Facebookový profil MojeTerasa.cz - do sekce NEJKRÁSNĚJŠÍ TERASA 2016.
  • Názvem fotografie je unikátní kód ID, který je uveden v tzv. CERTIFIKÁTU ORIGINALITY (více zde), jenž získáváte od výrobce /popř. prostřednictvím své realizační firmy/ při nákupu terasy.*

*Uvést můžete i typ prkna a realizační firmu a údaje oddělte pomlčkou (příklad názvu fotografie: 123456789-PREMIUM STAR PALISANDER-Firma XY)

Na jaké ceny se mohou vítězové těšit?

  • 1. cena: 5denní pobyt pro 2 osoby v 3* hotelu na Štrbském plese ve Vysokých Tatrách s polopenzí a wellness procedurami!
  • 2. a 3. cena: 3denní pobyt pro 2 osoby v 3* hotelu na Štrbském plese ve Vysokých Tatrách s polopenzí a wellness procedurami!

Více informací

  • (Pozn.: Do soutěže je nutné přejít z PC, nikoliv přes mobilní zařízení)

 

 

 

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference