Veletrh For Garden 2015 nabídne novinky ze světa teras, zahradního nábytku i zastřešení (Zpět na výpis článků)

Možná už jste dostavěli dům a nyní přemýšlíte, jak vyřešit vaši zahradu a jednotlivé zahradní prvky. Ideální příležitostí pro načerpání inspirace i důležitých informací je veletrh For Garden, jehož 9. ročník otevře své brány již ve čtvrtek 19.3.2015. Největší jarní veletrh o bydlení již tradičně představí průřez všemi zahradními obory – mimo jiné zahradní architekturu (projekty, realizaci a údržbu zahrad), terasy, zahradní nábytek, krby nebo jiné drobné stavby, ale i techniku nebo závlahy. Nabízíme malou ochutnávku exponátů, které na Vás na veletrhu čekají.

Najdete zde ty nejkvalitnější produkty světových značek


Nové trendy ve stavbě teras

Letos máte možnost vybrat si pro svoji terasu zcela nové typy terasových prken –  např. terasová prkna MAX s extra širokým profilem, který významně urychluje pokládku a snižuje množství využívaného spojovacího materiálu. Hitem se jistě stanou i terasy FOREST PALISANDER PLUS s tmavě hnědým čokoládovým odstínem, o který si zákazníci již dlouho říkají. Najdete u českého výrobce WPC – WOODPLASTIC a.s. (stánek 1B1). (Více na www.woodplastic.cz).

terasy max
Výjimečně široká terasová prkna MAX Nábytek od spol. Teek

Designový a bezúdržbový zahradní nábytek

Veletrh přímo překypuje nabídkou toho nejlepšího současného designu z oblasti zahradního nábytku. Nejvýraznějším trendem je nyní využívat podobný nábytek jak uvnitř domu, tak i venku, a to celoročně a bez namáhavé údržby. Používají se speciální venkovní látky a rychleschnoucí výplně sedáků. Na pohled se materiály pro venkovní použití podobají těm, které najdete uvnitř domu. Neváhejte a navštivte např. stánek spol. Teek (stánek 1 A 10), kde si můžete prohlédnout ty nejkvalitnější kousky ze zahradního nábytku – např. italskou značkou RODA, český nábytek Todus, dále Best, Stern, Fast spa a další. (více na www.teek.cz)

Novinky z oblasti stínicí techniky

Nezapomeňte ani na kvalitní stínící techniku. Volíte – li jako řešení pergolu, přijďte se podívat např. na stánek spol. Art Bazény (stánek 1B1), která představuje novou kolekci pergol PERGOPOLIS - moderní, nadčasové a technicky propracované pergoly, které splní ty nejpřísnější požadavky na styl a kvalitu. Pergoly jsou výjimečné svojí odolností vůči větru i dešti, navícumožňují různé architektonické řešení venkovních prostor, dle libosti. Také umožňují odvádění dešťové vody do kanalizace a existuje i vysoká variabilita v barevných variantách. (více na www.moderni-bazeny.cz)

Volíte-li spíše variantu ve formě slunečníků, můžete se inspirovat u spol. Teek (viz výše), která českým zákazníkům nově nabízí špičkové švýcarské slunečníky značky Glatz.

Při příležitosti veletrhu můžete využít i akční nabídky na vystavené modely.

Obraťte se na odborníky

Náš tip: Veletrh je perfektním místem nejen pro načerpání inspirace, ale i výbornou možností, jak se setkat s odborníky na slovo vzatými a probrat s nimi vše, co vás zajímá. Vybavte se proto fotografiemi svého domu, zahrady apod. a poraďte se s odborníky např. ohledně přípravy podloží pro terasu nebo ten nejlepší způsob zastínění terasy. Fotografie významně pomohou v komunikaci a vy díky tomu získáte kvalitnější informace!

V kostce

  • Akce: VELETRH FOR GARDEN 2015
  • Termín konání: 19. - 22. 3. 2015
  • Místo konání: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany
  • Otevírací doba: ČT-SO 10 – 18 hod., NE 10 – 17  hod.

Jako již tradičně souběžně proběhnou veletrhy FOR FURNITURE, FOR HABITAT a FOR OFFICE. Více informací na: www.for-garden.cz.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference