Veletrh For Arch slaví jubilejní 25. ročník (Zpět na výpis článků)

Největší stavební veletrh láká na téma Rekonstrukce a revitalizace.

Již v úterý 16.9. 2014 se otevřely brány jubilejního 25. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se již tradičně koná v prostorách PVA EXPO PRAHA. Po loňském úspěchu se i letos můžete těšit na tematické zaměření REKONSTRUKCE A REVITALIZACE.

Můžete se těšit na všechny tyto produkty a oblasti: střechy, zateplení objektů, vnitřní rozvody, okna a dveře, balkony a lodžie a mnoho dalšího pro vaši rekonstrukci.

Součástí akce jsou i další tematicky zaměřené akce - např. FOR WOOD nebo BAZÉNY, SAUNY A SPA. Na veletrhu FOR WOOD vás čeká vše okolo dřevěných staveb a konstrukcí, v sekci BAZÉNY se zase dozvíte vše nejen o bazénech, ale i koupacích zahradních jezírkách, biobazénech, wellnes prvích a mnohém dalším.

A samozřejmě zde opět najdete i zástupce z řad výrobců terasových a plotových prvků. S WPC - WOODPLASTIC a.s. se můžete setkat v hale č. 9, na stánku A 10. Vystavovatel zde opět představí některé z novinek pro nadcházející sezónu.


Nenechte si tuto událost ujít!
  • KDY: 16. - 20. 9. 2014 (út - so)
  • KDE: prostory PVA EXPO PRAHA - Praha Letňany
  • CO ZDE NAJDETE: Veletrh FOR ARCH, FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY A SPA, FOR WASTE AND WATER

Více se o veletrhu dozvíte na: www.forarch.cz

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference