Veletrh FOR ARCH představí trendy pro terasy i bazény a nabídne atraktivní program! (Zpět na výpis článků)

Stavíte, rekonstruujete nebo vás jen zajímají nové trendy ze stavebnictví? Navštivte od úterý 15. 9. až do soboty 19.9.2015 tradiční pražský veletrh FOR ARCH, kde se o veškerých novinkách z tohoto oboru dozvíte úplně vše! Na veletrhu se představí více než 800 firem napříč celým oborem. Hlavním tématem bude energetická náročnost budov a kromě toho čeká na návštěvníky bohatý doprovodný program – například efektní saunové ceremoniály.

veletrh For arch

Jaká jsou témata veletrhu? Zahrada, bazény, vytápění, dřevostavby i recyklace

Stavební veletrh FOR ARCH je již tradičně doplněn souběžnými veletrhy. Veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA představí novinky z oblasti bazénů, koupacích jezírek či saun. Na veletrhu FOR THERM se dozvíte vše o vytápění, alternativních zdrojích energie a vzduchotechnice, FOR WOOD vás vtáhne do světa dřevostaveb a FOR WASTE & WATER vám pomůže s recyklací, nakládáním s odpady, čištěním vody a ekologií.

Náš tip: Rádi byste ještě letos realizovali terasu i s bazénem, vířivkou či např. pergolou? Navštivte stánek č. 2A10, kde najdete odborníky na slovo vzaté – výrobce terasových prken WoodPlastic® a prodejce luxusních keramických bazénů, vířivek a dalších doplňků pro vaši terasu Art Bazény.

Přineste si s sebou také fotografie a plánky a svoji terasu můžete domluvit přímo na místě a bez čekání! Více na www.woodplastic.cz a www.moderni-bazeny.cz .

Navštivte stánek A10 v hale 2 - odborníci na terasy - zástupci českého výrobce WPC - WOODPLASTIC -Vám poradí s výběrem i instalací. Na stejném místě můžete konzultovat také bazén, vířivku či pergolu díky odborníkům ze spol. Art Bazény.

Na jaký doprovodný program se můžete ještě těšit?

  • V rámci 2015 For Arch Charity Show navrhnou architekti jednoho z nejvyhledávanějších pražských ateliérů 8 vybraných projektů domů přímo před zraky návštěvníků veletrhu.
  • Přednášky o kondenzačních kotlech, rekuperaci, biomase, o tepelných čerpadlech, krbech a kamnech, informace o energetických štítcích, které budou muset mít od konce letošního září všechna tepelná čerpadla najdete na veletrhu FOR THERM.
  • FOR WASTE & WATER nabízí přednášky o recyklaci stavebních a jiných odpadů.
  • Veletrh poradí s přípravou projektu Nová zelená úsporám 2015 a s vyřízením žádosti o dotaci.
  • Na veletrhu FOR WOOD, jehož hlavním tématem jsou kvalitní dřevostavby, představí Dřevařský ústav nový certifikát Kvalitní stavba.
  • Na veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA uvidí lidé efektní saunové ceremoniály.
Během veletrhu můžete navštívit i terasová centra, kde se dozvíte spoustu uižtečných informací - www.terasove-centrum.cz. Kromě bazénů, teras či vířivek můžete konzultovat výběr pergoly - a můžete si ji prohlédnout i na vlastní oči!

Co vědět, než odjedete na veletrh:

  • Vstupné: 150 Kč / den, zlevněné vstupné 120 Kč / den
  • Otevírací doba: út 15.9. – so 19.9.2015; 10.00 – 17.00 hodin
  • Kudy na veletrh: Adresa výstaviště: Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany - nejpohodlnější doprava do areálu PVA je linkou metra C do stanice Letňany.

Více informací na www.forarch.cz

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference