Užijte si skvělé vodní radovánky s moderními keramickými bazény (Zpět na výpis článků)

Pokud uvažujete o pořízení bazénu, za povšimnutí jistě stojí bazény vyráběné tzv. kompozitní technologií. Bazény jsou složené z několika kvalitních vrstev a díky tomu dosahují nadstandardních užitných vlastností. Vodní radovánky si tak dokonale užijí i ti nejnáročnější z vás.

Kompozitní bazény nabízejí výjimečné vlastnosti až s 20letou zárukou

Pomocí kompozitní technologie jsou vyráběny např. bazény ART POOLS, které ve své kategorii patří mezi opravdovou špičku. Konstrukce bazénu je vyrobena ze 7 unikátních vrstev, které zaručují mimořádnou pevnost.

luxusní keramické bazény brno Díky keramickému jádru mají bazény vynikající tepelnou izolaci a vinylestová vrstva zajišťuje 100 % ochranu před osmózou, tedy nežádoucím průsakem vody stěnami bazénu. Vrstva Gelcoat na povrchu dodává bazénu odolnost vůči mechanickému poškození i UV záření. Bazény jsou navíc vysoce odolné vůči nárazům, mají dlouhou životnost, a co ocení každý zákazník, to je dlouhá záruka, která činí 20 let.

Okouzlující vzhled a nadstandardní komfort

Díky moderní technologii však bazény ART POOLS nabízejí i krásný vzhled daný působivými 3D povrchy nebo absolutně hladký povrch bez pórů, což významně snižuje riziko usazování nečistot a řas. Velkým benefitem bazénů je i snadná montáž.

luxusní keramické bazény Brno luxusní keramické bazény Brno

Typy kompozitních bazénů

Kompozitní bazény se vyrábějí v několika různých typech. Základem je vždy výběr správné velikosti bazénu. Je třeba zvažovat zejména, kolik plochy ze své zahrady chcete bazénu obětovat.

Do kategorie menších bazénů spadají např. obdélníkové bazény JAMBI (5,5 x 3 m), které i přes svoji velikost nabízejí vestavěné schodiště s možností instalace protiproudu i zajímavé odpočinkové zóny.

luxusní keramické bazény brno

Zlatou střední cestou pak může být bazén DIAMANT (7,5 x 3,75 m). Oblíbený bazén se pyšní elegantním bočním schodištěm a integrovaným schůdkem pro snadný výstup z bazénu po celém obvodu. Zvyšuje se tím bezpečnost zejména pro děti. Bazén si opět můžete vylepšit protiproudem, ohřevem či osvětlením.

Ty nejnáročnější zájemce pak jistě zaujme novinka roku - extra velký AMAZON 1000, v němž můžete uplavat až 10 m, aniž byste se museli otáčet! Integrovaný schůdek po obvodu, možnost instalace nejrůznějších technologií, protiproudu či masážních trysek. Instalovat lze i podhladinová roleta.

luxusní keramické bazény Brno

Prohlédněte si bazény na vlastní oči

Pokud byste si rádi kompozitní bazén pořídili, určitě nekupujte tzv. „zajíce v pytli“ a využijte možnosti prohlédnout si bazén na vlastní oči. Keramické bazény ART POOL nabízí brněnská společnost Art Bazény, jejíž showroom můžete navštívit v Brně a v Praze. Pro více informací navštivte  www.moderni-bazeny.cz.

showroom art bazény brno

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference