Tipy ptáka Loskutáka (Zpět na výpis článků)

Tipy ptáka Loskutáka (TV NOVA) - 15.4. - Woodplastic vám ušetří Naše kvalitní terasy se dostaly do Tipů ptáka Loskutáka!

Pořad byl vysílaný 15. dubna, repríza 21.4. 2012. Jiří Hegr ze společnosti Woodplastic v reportážním pořadu televize NOVA představil velmi odolný materiál wood-plastic composite, zmínil jeho přednosti (bezúdržbovost, stálobarevnost, bezpečnost - protiskluzový povrch, který nedělá třísky, extrémní životnost - garance až 25 let).

Wood-plastic plná prkna jsou určena pro venkovní plochy - terasy, balkóny, okolí bazénu či veřejné prostory jako např. zahradní restaurace apod.  Materiál je z 60% tvořen dřevitou moučkou - je tedy velmi příjemný na pohled i dotek, obsah polymerů pak dodává skvělé užitné vlastnosti - barva nebledne a kromě běžného mytí nevyžaduje žádnou jinou péči (nátěry apod.).


Více ve videu:
http://voyo.nova.cz/product/porady/28607-tipy-loskutaka-15-4-woodplastic-vam-usetri-penize-cas-i-starosti

a nebo :

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference