Terasy z WPC - jednoznačná volba (Zpět na výpis článků)

Terasy z kompozitu dřeva a polymeru jsou stále vyhledávanější, především kvůli svému atraktivnímu vzhledu a dlouhé životnosti. Společnost WPC - WoodPlastic®, jediný tuzemský výrobce WPC teras s americkou licencí Strandex, poskytuje na své špičkové produkty záruku až 25 let.

Pokud zvažujete pořízení terasy, nyní je ten správný čas na její výběr. Zřejmě začnete materiálem. - Beton? Keramika? Kámen? Dřevo? Pochopitelně záleží především na vašich preferencích. Ale pokud vezmete v potaz tři klíčové aspekty - finance, bezpečnost a design, nebylo by moudré opomenout terasy z WPC.

Záruka až 25 let

Prkna z kompozitního materiálu na bázi dřeva a plastového polymeru jsou ekonomicky výhodná. Snadno se instalují, vyžadují minimum údržby, jsou stálobarevná a oproti klasickému dřevu jsou nepoměrně odolnější. Společnost WoodPlastic® je jediným tuzemským výrobcem WPC teras s americkou licencí Strandex, díky čemuž disponuje nejpokrokovější technologií výroby dřevoplastových prken na světě.

Cílem vývoje kompozitu bylo vytvoření produktu, který dokáže eliminovat veškeré nežádoucí vlastnosti dřeva a zároveň zdůrazní přirozenou vizuální dokonalost dřevěného povrchu. A kvalitou svých výrobků si je WoodPlastic® stoprocentně jistý, poskytuje na ně záruku dokonce až 25 let.

Kompozit s patinou

Netoxická, 100% recyklovatelná prkna WoodPlastic® jsou k dispozici v široké škále barev a povrchů. Od jemně žíhaného, čistě hladkého prkna Style Plus přes povrchy prken Forest imitující luxusní exotické dřevo či drážkovaná prkna Star až po výraznou texturu drásaného dřeva Rustic, která má patinu starých podlah.

Některé terasy WoodPlastic® jsou díky svým protiskluzovým vlastnostem ideální k bazénům, jiné do pečlivě udržované zahrady. Záleží samozřejmě i na volbě odpovídajícího barevného odstínu. Ty se pohybují od cedru přes decentní teakový, hřejivý Merbau, čokoládový Palisandr, seriózně působící Wenge až po tmavý Eben či ocelově šedý Inox.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference