Terasy z kvalitního WPC jsou sázkou na jistotu (Zpět na výpis článků)

Během několika posledních let výrazně roste zájem o zahradní terasy z WPC. Zažitý český ekvivalent anglického názvu Wood-Plastic Composite je dřevoplast, ale pro tenhle moderní materiál by se hodilo spíše označení rozumná volba.

Ostatně tak jako pro celý koncept zahrady, který lze vnímat jako snahu o nalezení pro nás optimální polohy mezi ničím nespoutaným bujením a sterilním prostorem pravoúhlých cestiček. V čem tkví kouzlo teras z WPC pro stále větší počet lidí, kteří touží po místě, kde by se cítili dobře?

 

Terasu vybírejte pečlivě

Prkna z kompozitního materiálu na bázi dřeva a plastového polymeru jsou esteticky zajímavá, funkční a ekonomicky výhodná. Snadno se instalují, vyžadují minimum údržby, jsou stálobarevná a oproti klasickému dřevu mají nepoměrně delší životnost. Potíž může nastat při výběru té správné terasy, protože na trhu se lze setkat i s nabídkou importovaných prken ne vždy srovnatelné kvality.

 

Česká společnost WPC – WoodPlastic je jediným tuzemským výrobcem WPC teras s  licencí Strandex, díky čemuž disponuje nejpokrokovější technologií výroby dřevoplastových prken na světě. Výhodou je i to, že WoodPlastic si systematicky buduje síť smluvních partnerů, kteří zájemcům terasu z WPC snadno a rychle nainstalují, a navíc jsou jim k dispozici cennými radami.

 

Atraktivní a bezpečná prkna

 

Nabídka 100% recyklovatelných prken WoodPlastic® zahrnuje širokou škálu barev a povrchů. Od jemně žíhaného, čistě hladkého prkna přes povrchy imitující luxusní exotické dřevo až po výraznou texturu drásaného dřeva, která má patinu starých podlah. Novinkou z produkce společnosti WoodPlastic jsou pak terasová prkna o šířce téměř čtvrt metru, která umožňují vyniknout vzorům povrchů a zároveň usnadňují a zlevňují montáž prken.

 

Netoxická WPC prkna WoodPlastic® jsou vymyšlená tak, aby dobře a dlouho sloužila, a přitom zůstala reprezentativní. Jsou atraktivní, bezpečná a odolávají všem rozmarům počasí – dešti, sněhu, mrazu i UV záření. Netvoří se na nich třísky a jsou rezistentní vůči chlorované i slané vodě. Kouzlo teras z kvalitního WPC spočívá v jistotě. Jde o platformu, na níž lze bez starostí relaxovat anebo z ní můžete vyrážet užívat si své zahrady.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference