Terasy WoodPlastic® – řešení pro rodiny, obecní prostory i komerční objekty (Zpět na výpis článků)

Česká společnost WPC – WoodPlastic patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce teras z kvalitního kompozitu dřeva a polymeru. Za dobu své zhruba desetileté existence firma realizovala zakázky přesahující plochu 500 000 m² a uspěla ve více než 30 zemích světa. Důvod úspěchu tkví především ve vlastnostech materiálu a atraktivním designu výrobků.

Prkna s plným profilem mají velkou nosnost, jsou masivní a tuhá. Nemusí se kotvit k podloží, což urychluje a zlevňuje jejich montáž.

Odolnost vůči všem rozmarům počasí – dešti, sněhu, mrazu i UV záření. Prkna jsou minimálně nasákavá a rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě.

Stálobarevnost materiálu WoodPlastic® a jeho plná probarvenost, díky které lze prkna v případě poškození jemně zbrousit.

Atraktivní design prken, která se vyrábí v mnoha přirozeně působících barevných odstínech a površích příjemných na dotyk.

Bezpečnost a ekologičnost – veškeré produkty WoodPlastic® jsou zdravotně nezávadné, 100% recyklovatelné a mají protiskluzový povrch, na němž se netvoří třísky ani štěpy.

Perfektní stavební materiál, s nímž jde pracovat jako se dřevem. Lišty lze navíc po zahřátí tvarovat, což je ideální především u bazénů a kolem schodů.

Minimální údržba spočívá v občasném opláchnutí terasy vodou, ideálně pod tlakem, mastné skvrny lze umýt saponátem.

Jsme profesionálové s celorepublikovou sítí partnerů. Výrobou kvalitních teras to u WPC – WoodPlastic nekončí. Přesvědčte se.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference