Terasy WoodPlastic® – nejlepší rozhodnutí jsou ta, kterých nelitujete ani po letech (Zpět na výpis článků)

Ve středočeských Bukovanech sídlí firma, jejíž výrobky bodují ve více než 30 zemích světa, včetně těch nejnáročnějších trhů západní Evropy. Terasy z kompozitu dřeva a polymeru od společnosti WPC – WoodPlastic jsou zárukou, že si pořizujete to nejlepší, co je momentálně k dispozici. Do toho nezapomeňte zahrnout i odpovídající firemní servis, který vám poskytnou odborníci v terasových centrech po celé České republice.

Atraktivní, mimořádně odolná a bezúdržbová. Terasa z kvalitních, zdravotně nezávadných prken od českého výrobce WPC – WoodPlastic, vám vydrží desítky let stále stejně reprezentativní, bezpečná i příjemná na dotyk. Na plnoprofilových prknech z kompozitu dřeva a polymeru se netvoří třísky ani štěpy, prkna nemění svůj tvar a díky celkovému probarvení se v průběhu let nijak zásadně nezmění ani jejich odstín. Různé typy povrchů i přirozeně působící barvy prken lze díky širokému výběru skvěle sladit s jakýmkoli exteriérem. A to vše s minimální potřebou údržby – dvakrát do roka zamést a opláchnout vodou. S terasou WoodPlastic® získá vaše bydlení nový rozměr. Proč? Protože nová kvalitní terasa je jako nový pokoj. Jenom o trochu lepší.

Při pohledu na fotografii terasy WoodPlastic® vás možná napadne, že terasa, kterou zobrazuje, není úplně marná. Ale teprve poté, co si ji pořídíte, budete schopni ocenit její mimořádné vlastnosti. Tahle sametově působící prkna vydrží neskutečný nápor. Nejenom, že jsou minimálně nasákavá a rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě. Ono jim nevadí ani intenzivní a dlouhotrvající UV záření, tuhý mráz, vrstvy sněhové břečky, prach, bláto či zbytky tlející trávy. Navíc je lze navrtávat, zkracovat nebo zařezávat stejně jako běžná prkna ze dřeva. A proč je na té fotce bazén? Dřevěný kompozit lze po zahřátí ohýbat a díky tomu dokážeme vytvarovat zakončovací lišty u bazénů nebo kolem schodů do elegantních oblouků. Ta terasa na fotce není vůbec marná.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference