Terasy WoodPlastic® – a máte navždy pohodu! (Zpět na výpis článků)

Jaro je za humny, i když to tak možná ještě nevypadá. Ale nenechme se mýlit. Zahrada už se chystá na své další velké představení a ani my bychom neměli propásnout šanci připravit se na krásný rok. Právě teď je ideální doba na výběr nové terasy. Takové, která vám bude dlouhodobě poskytovat to, kvůli čemu si terasy pořizujeme: radost, jistotu i povyražení.

Když se řekne zahradní terasa, většina z nás si vybaví terasu ze dřeva. Potíž je, že tenhle v mnoha směrech nejklasičtější stavební materiál ztrácí bez nákladné a opakované péče velice rychle na své kvalitě. A paradoxní přitom je, že péče o dřevěnou terasu, obnášející impregnační nátěry různými chemickými prostředky, dělají z dřevěné terasy všechno, jenom ne ekologicky šetrnou volbu.

 

A aby těch rozporů nebylo málo, za jeden z nejvstřícnějších stavebních materiálů k životnímu prostředí lze v současnosti považovat kvalitní kompozit dřeva a polymeru. Záměrně nepíšeme plastu, ač by k tomu mohla česká verze anglického termínu Wood-Plastic Composite svádět. Kvalitní kompozit se totiž klasickému PVC vyhýbá jako čert kříži. Jak si tedy představit moderní, a přitom dostupnou terasu na té nejvyšší úrovni?

 

České výrobky světové kvality

 

Určitě už jste je také zaregistrovali. Levná dřevoplastová prkna, nejčastěji s dutým profilem, většinou neznámého původu. Pokud byste chtěli definici WPC, na nějž si dát pozor, předchozí věta shrnuje vše, co potřebujete vědět. Pro dlouhou životnost terasy bez ztráty jejích vlastností je nejdůležitější kdo, z čeho a jak vyrábí prkna. Ta, často dovážená ve velkých objemech z Asie, mohou zákonitě postrádat všechno to, kvůli čemu o terase z kompozitu uvažujete.

 

Existuje alternativa, u níž budete mít jistotu, že se člověk nespálí? Jistě. A máme jí přímo doma. V podobě výrobků, které denně opouštějí brány závodu WPC – WoodPlastic ve středočeských Bukovanech. Tato prkna jsou vyrobena za pomoci špičkové americké laserové technologie. Z pečlivě vybrané dřevité moučky obohacené o zdravotně nezávadný polyethylen stejného typu, jaký se používá ve zdravotnictví.

 

Díky složení a způsobu výroby odolávají prkna WoodPlastic® všem rozmarům počasí – dešti, sněhu, mrazu i UV záření – jsou minimálně nasákavá a rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě. Samozřejmostí je, že veškeré produkty ryze české firmy jsou zdravotně nezávadné a díky použitému polymeru HDPE 100% recyklovatelné. Na jejich protiskluzovém povrchu se netvoří třísky ani štěpy a díky plnému profilu se prkna nekroutí, nedrolí a nelámou.

 

Nejen výroba, ale i dokonalý servis

 

Stejně jako funkční vlastnosti je důležité estetické hledisko a ve firmě WPC – WoodPlastic si dávají hodně záležet na tom, aby jejich terasy působily dostatečně reprezentativně. Zájemci si mohou vybrat z velkého množství různých druhů povrchů příjemných na dotyk a z přirozeně působících barevných odstínů.

 

Terasy od společnosti WPC – WoodPlastic patří k tomu nejlepšímu, co si momentálně můžete pořídit. A není to jen kvůli atraktivním a funkčně dokonalým prknům. To, čím se nabídka české firmy nejvíce liší od hromad dutých no name fošen a čím ručí za kvalitu toho, co nabízí, jsou služby v podobě plně vybavených terasových center a celorepublikové sítě certifikovaných partnerů a montážníků.

 

Ti jsou připraveni osobně navštívit klienta, každému se věnují individuálně a bezplatně. Zájemcům pomohou vybrat prkna a zdarma jim vypracují návrh terasy a nezávaznou kalkulaci, seznámí je s podrobnostmi montáže a následně novou terasu profesionálně nainstalují. Vsaďte na WoodPlastic® a máte navždy pohodu.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference