Terasu si Ivana Jirešová postavila svépomocí a výsledek si nemůže vynachválit (Zobrazit další reference)

Herečka Ivana Jirešová zvládla stavbu terasy úplně sama se svojí rodinou: "Všechno dobře dopadlo, terasa je krásná a já se těším na léto, až si bosá na terase vypiji šálek kávy!"..říká herečka o své nové terase, u níž oceňuje zejména fakt, že ji s ní nečeká vůbec žádná práce! A proč si vlastně Ivana terasu pořídila?: "Před pěti lety jsem koupila maličký pozemek a postavila si domek. Bohužel byl orientovaný na severní stranu a navíc v místech, kde bývala pole a lesík, takže půda za zadním vchodem byla naprosto nepoužitelná pro vypěstování jakéhokoliv trávníku."

Ivana Jirešová na terase


"Trpělivě jsem každý rok dovážela kvalitní půdu, dostatečně kultivovala a sebevědomě se sázela s maminkou, že tam vypěstuji krásný golfový trávník. Po čtyřech letech marné, usilovné práce jsem sklopila uši, poslechla maminku a svoje představy krásného trávníku jsem nechala rozplynout v éteru.:)"

Jako výbornou alternativu k tomu, aby člověk mohl po vydatném spánku lehce stoupnout ještě v noční košili bosou nohou na orosený trávník, bylo došlápnout na terasu bez třísek!

Ivana Jirešová na terase Ivana Jirešová na terase

Ihned jsme na internetu objevili terasy WoodPlastic®, které mají dlouhou záruku a nemusí se ani natírat olejem. Vydrží i ve vlhkém prostředí a terasu si můžeme dokonce sestavit i sami..to byla dostatečná výzva! Společné práce na zahradě totiž vždy provětrá naše rodinné vztahy:)!!!!

Všechno dobře dopadlo, terasa je krásná a já se těším na léto, až si bosá na terase vypiji šálek kávy!"

Celý rozhovor s Ivanou - nejen o terase - si můžete přečíst zde.

Ivana Jirešová v tibetu Ivana Jirešová v tibetu

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference