Terasu roku 2019 v Novosedlech z materiálu WoodPlastic® realizovala firma Art Bazény (Zpět na výpis článků)

Terasa realizovaná u rodinného domu v Novosedlech brněnskou společností Art Bazény patří mezi tři nejlepší realizace teras z materiálu WoodPlastic® za rok 2019. Vyhlášení soutěže Terasa roku 2019 se uskutečnilo v průběhu tradičního slavnostního setkání na počest partnerů společnosti WPC – WoodPlastic koncem listopadu v Praze.

Terasa v Novosedlech dokonale podtrhuje vybraný vkus majitelů nového obydlí a citlivě doplňuje prostředí jejich okrasné zahrady. „Už při stavbě domu jsem měl dokonalou představu o tom, kde bude situována terasa. Jediné, co bylo ještě třeba si ujasnit, byl materiál. Za klíčová kritéria jsem zvolil kvalitu, snadnou údržbu a dokonalý vzhled,“ uvedl Jaromír Mikuška, majitel domu.

 

Volba padla na kompozitní materiál od českého výrobce WPC – WoodPlastic. Prkna jsou v profilu Top s překrývajícími se spárami, s povrchem Rustic, který evokuje drásané dřevo, v příjemně světlém teakovém odstínu. „Jsem velmi spokojený. Terasa je krásná, odolnost materiálu mimořádná a nutnost údržby v podstatě nestojí za řeč,“ shrnul přednosti své terasy Jaromír Mikuška.

 

Velmi příjemným překvapením byla pro investory profesionalita firmy Art Bazény, která vypracovala bezplatný návrh a kalkulaci a následně terasu bez zbytečných průtahů nainstalovala.

 

Společnost Terasové centrum Brno – Art Bazény působí na trhu už déle než 20 let. Rodinná firma, která klade na první místo osobní přístup k zákazníkovi, disponuje v Nebovidech u Brna moderní vzorkovou prodejnou. Zde si zájemci mohou prohlédnout kompletní sortiment z kompozitního materiálu WoodPlastic® a poradit se s odborníky.

 

Navštivte http://www.terasove-centrum.cz/terasova-centra/terasy-brno/

 

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference