Terasová a plotová prkna na míru od českého výrobce (Zpět na výpis článků)

Společnosti Woodplastic® nabízí možnost objednávky terasových i plotových prken na míru.

Společnost WPC – WOODPLASTIC a.s. je předním výrobcem terasových a plotových prken z materiálu Woodplastic®, směsi dřeva a kvalitního polymeru. Jednou z výhod Woodplastic® produktů je i fakt, že výrobce může ovlivňovat délku prken. Důvodem je technologie extrudování, kterou jsou prkna vyráběna.

Terasa NATURE
Terasa NATURE

Standardně nabízí Woodplastic® terasová prkna o délce 4 m a plotová prkna délky 2 m. Mnozí z Vás však mohou preferovat jinou délku prkna, např. chcete-li, aby si Vaše terasa zachovala zcela čisté linie bez příčných drážek.

V případě zájmu lze tedy po domluvě s výrobcem zakoupit terasová prkna o kratší délce - např. 3 m, případně chcete-li prkna delší, než je standardně nabízeno, může Vám Woodplastic nabídnout® i prkna o délce až 6 m (v případě delších prken je však třeba vždy kontaktovat výrobce a individuálně vyřešit Vaši objednávku). Rovněž plotová prkna můžete objednávat v různých délkách, dle domluvy s výrobcem.

TERASA WPC
TERASA WPC

Máte-li zájem o terasová či plotová prkna na míru, kontaktujte výrobce, který se společně s Vámi pokusí nalézt ideální řešení. Nabídka platí vždy při objednávce min. 10 ks jednoho rozměru. Doba dodání závisí na termínu zařazení požadované délky prkna do výroby.

 

Kontakt na výrobce WPC – WOODPLASTIC a.s. – email: wpc@woodplastic.cz, tel.: +420 321 001 525.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference