Terasám z WPC patří budoucnost. Proč? Jsou totiž nejlepší (Zpět na výpis článků)

Už se těšíte na terasu? Oklepat se z té nekonečné zimní melancholie, naplnit plíce čerstvým vzduchem, vystavit tvář slunečním paprskům. Je příjemné mít možnost projít se zas venku, a přitom zůstat doma. Našlapovat v přírodě, a přitom po bezpečném povrchu své krásné terasy.

Terasy z dřevoplastu. Jsou neporovnatelně odolnější než ty ze dřeva a zároveň dokážou zdůraznit přirozený vzhled dřevěného povrchu. Jsou 100% recyklovatelné a neobsahují žádné toxické látky. Na slunci nepálí, u bazénů nekloužou, nemají třísky, ale léta jim spočítat můžete. Pokud k tomu přidáte českého výrobce, který si hlídá kvalitu surovin, preciznost zpracování a správně provedenou montáž, dostanete bezchybný výrobek se zárukou až 25 let.

Český výrobce s americkou licencí

Ocitnete-li se někdy ve středočeských Bukovanech, vězte, že v této nenápadné obci pracují už šestým rokem výrobní linky předního evropského producenta WPC, což je kompozitní materiál na bázi dřeva a plastového polymeru. Tuzemská společnost WPC - WoodPlastic®, vlastnící licenci na unikátní americkou laserovou technologii Strandex, vyrábí více než 20 tun dřevěného kompozitu té nejvyšší kvality za 24 hodin, což představuje zhruba 6 kilometrů prken denně.

Moderní prkna z WPC lze instalovat na balkony, lodžie, montují se z nich ploty a používají se jako obklady stěn. Ale jejich přednosti dokonale vyniknou především na zahradních terasách a na větších plochách, kupříkladu v okolí bazénů. Všem WPC prknům z produkce společnosti WoodPlastic® je společný plný profil, dokonalá dřevěná textura povrchu a celá škála přirozených barevných odstínů.

Max - maximální paráda

Možná, že se vám to bude zdát jako nějaký reklamní trik, ale prkna WoodPlastic® odolávají všem rozmarům počasí – dešti, sněhu, mrazu i UV záření. Jsou rezistentní vůči chlorované i slané vodě, není třeba je natírat, olejovat ani jinak impregnovat. Jsou stálobarevná, nemění svůj tvar ani nešednou. Snadná údržba a téměř neomezená životnost materiálu vám ušetří v dlouhodobém horizontu čas i peníze.

A navíc jsou teď prkna WoodPlastic® k dispozici i v širším profilu Max. Díky téměř čtvrtmetrové šířce je montáž terasových prken mnohem rychlejší a levnější než u teras s běžným profilem. Širší profil také dovoluje mnohem lépe vyniknout jakémukoliv vzoru na povrchu prkna. Na velké ploše získávají terasy Max nezaměnitelný vzhled i díky nižšímu množství spár. A méně spár znamená i méně nečistot. Tahle prkna nemají chybu.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference