Terasa v činžovním domě v centru Prahy (Zobrazit další reference)

Ráda bych tímto poděkovala Vaší firmě a vyjádřila naší radost nad rozhodnutím pořídit si novou terasu od vás. Terasa je jedním z mála klidných koutů v činžovním domě v centru Prahy, kde s rodinou bydlíme. Je situována do vnitrobloku a ač rozhodně nepatří rozměrově k největším, poskytuje nám příjemné chvíle strávené v rodinném kruhu a na relativně čerstvém vzduchu Největší pozornost při kompletní rekonstrukci terasy jsme věnovali právě výběru materiálu na podlahu.

Máme zkušenosti se smrkovou masivní podlahou na chalupě, která vyžaduje každoroční poměrně náročnou údržbu a i tak nepůsobí po několika letech úplně reprezentativně. Z bohaté nabídky jsme si nakonec vybrali elegantní hladké broušené prkno se žíháním v barevné variantě teak, která nejlépe vyhovovala naší představě.
Důležitým aspektem bylo i to, že terasu využívají rovněž malé děti a dřevoplastová prkna se neštěpí, a tudíž netvoří žádné nebezpečné třísky.
Rovněž jsme u Vás objednali i montáž podlahy. Jakmile nám pokládku umožnilo počasí, přijela skvěle sehraná montážní parta, která si dobře poradila i s nedostatkem prostoru pro řezání prken. Terasa o výměře cca 15 metrů čtverečních byla během jednoho dne připravená k předání. Oceňujeme i předávku terasy, která proběhla naprosto bezchybně a flexibilně k časovým možnostem nás všech.
Přeji vám hodně zdaru do dalších let a řadu dalších spokojených zákazníků.
Tereza H. PrahaŘekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference