Světla na terase

Přichází  večer a Vy se těšíte jak po dni, který jste strávili v zaměstnání nebo prací na zahradě,  si odpočinete venku na Vaší terase. V podvečer je jistě příjemné posezení na terase s venkovní osvětlením.

Klasická světla  jsou instalována na stěně nebo u stropu domu.
V posledních letech jsou velice populární zápustná světla. Tato terasová  světla Vám vytvoří  zajímavý a příjemný pocit  z terasy. Světla jsou k zakoupení  buď  na 12 V  v sestavě, kterou zvládne připojit každý. Zapojení netrvá déle než  5 min. Montáž připomíná montáž světel na vánoční stromeček.  Existují  také zápustná světla na 220V, jejich montáž je však potřeba přenechat odborníkovi.

Na tato světla  lze osadit různá barevná stínítka, která Vám vytvoří téměř magický pohled na terasu. Všechna tato světla musí splňovat normy na osazení  terasových světel do venkovního prostředí.
Novinkou na trhu jsou takzvaná  světla LED. Tato světla jsou zajímavá z důvodu nízké spotřeby a dlouhé životnosti. Výrobce udává  záruku  5 let a životnost až 50 000 hodin.
A co je strašně důležité, tato světla se nezahřívají a jsou tudíž bezpečná pro Vaše bosé nohy.

Jaká světla zvolit na terasu? Kulatá, hranatá, barva světla bílá či barevná, to záleží pouze na Vaší fantazii.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference