Společnost AZ TERRA získala titul Terasa roku 2019 za realizaci na pražském Smíchově (Zpět na výpis článků)

Jedna ze tří nejkrásnějších teras roku z materiálu WoodPlastic® se nachází na střeše bytu s kouzelným výhledem na pražský Smíchov. Titul Terasa roku 2019 získala terasa realizovaná firmou AZ TERRA v průběhu tradičního slavnostního setkání na počest partnerů společnosti WPC – WoodPlastic.

Jana Nováková se rozhodla, že když už bude investovat do terasy, tak bez kompromisů.  Jak v případě materiálu, tak dodavatele požadovala maximální kvalitu a spolehlivost.  V rámci výběru navštívila i zákaznické centrum WPC – WoodPlastic, kde měla možnost zhlédnout realizované terasy, dlouhodobě vystavené běžným povětrnostním podmínkám.

 

„Díky tomu jsem si mohla udělat představu, jak bude vypadat nová terasa s odstupem let,“ poznamenává Jana Nováková a dodává: „Ocenila jsem, jak podrobně mi tu byly zodpovězeny veškeré dotazy stran technických požadavků a detailů montáže.“

 

Majitelka atraktivního bytu se nakonec rozhodla pro široká terasová prkna MAX FOREST v tmavém provedení EBEN, která ji zaujala nejen svým vzhledem, ale hlavně snadnou údržbou a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům.

 

Pak už následoval jen grafický návrh a setkání investorky se specialistou firmy AZ TERRA, která novou terasu z moderního kompozitního materiálu WoodPlastic® profesionálně namontovala. „Z naší nové terasy jsme nadšeni a už teď se těšíme na příští léto, jak si ji užijeme,“ uzavírá za celou svoji rodinu Jana Nováková.

 

AZ TERRA patří ke zkušeným certifikovaným partnerům společnosti WPC – WoodPlastic. K jejím nejvýznamnějším projektům patří instalace terasy hotelu Hilton o ploše cca 200 m². Dosud nejrozsáhlejší pokládku materiálu WoodPlastic® provedla na terase v Amenity Hotelu Lipno, která zabírá 325 m².

 

Navštivte http://az-terasy.cz/.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference