Soutěž o ceny za 250 000Kč! (Zpět na výpis článků)

Plánujete novou zahradu či terasu, nebo se chystáte na rekonstrukci venkovních prostor u vašeho domu? Hodila by se vám luxusní vířivka, krásná terasa, gril, zahradní nábytek či markýza? Můžete je vyhrát!

Ve spolupráci s redakcí iDNES a partnery (Softub Spa, Mall.cz, Garden Comfort, Confico) jsme připravili výjimečnou soutěž o ceny v hodnotě více než 250 000Kč!

Od 25.3. máte necelé 3 měsíce na to, abyste se zapojili a vyhráli dárek, který vám umožní skvělou relaxaci na vaší zahradě.Stačí jen poslat několik fotografií (pokud teprve zahradu/terasu plánujete, nevadí – vyhledejte fotografie např. na internetu, které se vaší ideální představě relaxace nejvíce podobají  a okomentujte je)  a vyplnit 4 velmi velmi náročné :o)  anketní otázky!

Sledujte http://bydleni.idnes.cz/exterier.aspx

Přejeme vám hodně štěstí v soutěži!

Váš Woodplastic® team

 

Pro více informací o wood-plastic terasách klikněte zdewww.mojeterasa.cz/terasy

Výhody materiálu wood-plastic najdete zde: www.mojeterasa.cz/vyhody-a-nevyhody-wpc

Nezávaznou kalkulaci terasy si spočítáte zde: kalkulator.mojeterasa.cz

K nákupu můžete využít eshop: eshop.mojeterasa.cz

Kontaktovat nás můžete na wpc@woodplastic.cz nebo www.mojeterasa.cz/kontakt

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference