Recenze - dokonalé vyčištění terasy po 8 letech (Zobrazit další reference)

Srdečně děkujeme firmě WPC – WOODPLASTIC a.s. za dokonalé vyčištění naší 8 let staré terasy! Na naší terase s celou rodinou často a rádi grilujeme, a tak si jistě dovedete představit, jaké škody na naší terase mastnota a žhavé uhlíky zanechaly. Po 8 letech, kdy jsme terasu v podstatě nijak nečistili, bylo jasné, že už si jistou péči zaslouží.

Naše první volba padla na spol. WPC – WOODPLASTIC a.s., výrobce kompozitních teras. A můžeme prohlásit, že to byla trefa do černého. Zpočátku jsme se trochu obávali, že zašlé skvrny už ani nepůjdou odstranit, ale zástupce firmy nás rychle vyvedl z omylu – čištění vodou a čisticím prostředkem šlo jako po másle a během jednoho dopoledne před námi opět byla naše krásná palisanderová terasa beze skvrn a mastnot!

Ještě jednou děkujeme firmě WPC – WOODPLASTIC a.s. za tento skvělý pozáruční servis – terasa je v super stavu a díky vám si ji opět můžeme naplno užívat Příště rok se na vás určitě obrátíme z další terasou u domu.

J. B., Jesenice

 

Terasa před vyčištěním:

čištění wpc terasy čištění wpc terasy čištění wpc terasy

..terasa během čištění vodou a čisticím prostředkem..

čištění terasy čištění terasy čištění terasy

..vyčištěná terasa po 8 letech používání:

terasa po 8 letech používání terasa po 8 letech používání terasa po 8 letech používání

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference