Recenze - děkujeme za pomoc při čištění terasy (Zobrazit další reference)

Velice rádi bychom poděkovali společnosti WPC – WOODPLASTIC a.s. za jejich pomoc při čištění naší terasy od francouzského výrobce z r. 2012. Protože je terasa umístěna pod zastřešením, bylo po třech letech nevyhnutelné její kompletní vyčištění, s nímž jsme si ale sami nevěděli rady. Francouzská společnost se k nám však k našemu překvapení obrátila zády a zcela s námi o celé věci přestala komunikovat. Oslovili jsme proto českého výrobce kompozitních teras WPC – WOODPLASTIC a.s., jehož pozitivní a proaktivní přístup velmi oceňujeme!
Pracovníci společnosti k nám přijeli a terasu vyčistili. Vše proběhlo skvěle a terasa opět vypadá jako nová! Firma nám dokonce rovnou pomohla i s impregnací, která by měla pomoci naší terase zůstat i pod zastřešením déle krásná.

Přístup francouzského výrobce nás velmi zklamal, ale jsme moc rádi, že máme v České republice společnost, která se k problému s cizí terasou dokázala postavit. Děkujeme a všem jednoznačně doporučujeme!

P. P., okr. Benešov

jak vyčistit terasu

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference