Přijďte si naplánovat svoji terasu na FOR GARDEN 2016! (Zpět na výpis článků)

Přejete-li si v letošním roce realizovat terasu, neváhejte a navštivte právě probíhající veletrh FOR GARDEN v pražských Letňanech.

Přejete si realizovat terasu na klíč? Žádný problém!

Právě na největším jarním stavebním veletrhu totiž máte ideální příležitost naplánovat si svoji terasu se zkušenými odborníky. Každý den najdete na stánku českého výrobce teras WoodPlastic® certifikované partnery MojeTerasa.cz, kteří Vám pomohou s výběrem materiálu, zodpoví Vám všechny dotazy ohledně stavby terasy, připraví kalkulaci i celkový návrh realizace terasy. Montáž si tak můžete domluvit přímo na místě!

Přijďte si prohlédnout trendy pro rok 2016

Terasy FOREST PLUS INOX
Nová barevná varianta - WENGE Terasy FOREST PLUS INOX

Na veletrhu máte rovněž jedinečnou příležitost prohlédnout si novinky a trendy pro nadcházející sezónu. Český výrobce teras WoodPlastic® představí např.  nádherné šedé terasy se žíháním FOREST PLUS INOX nebo tmavě čokoládovou barvu WENGE. Uvidíte i nové obklady ECO FOREST z materiálu wood-plastic composite, které lze skvěle kombinovat s terasovými prkny.

Nové obklady ECO

Na stánku 1 C 10 dále uvidíte bazény a pergoly pro vaši terasu.

V kostce

  • Akce: VELETRH FOR GARDEN 2016
  • Termín konání: 17. - 20. 3. 2016
  • Místo konání: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany
  • Otevírací doba: ČT-SO 10 – 18 hod., NE 10 – 17  hod.
  • Stánek: Navštivte stánek č. 1 C 10

Náš tip: Kontaktujte nás pro získání volné vstupenky!

Těšíme se na vás!

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference