Při výběru terasy vsaďte na kvalitní materiál od ověřeného výrobce (Zpět na výpis článků)

Zvažujete novou terasu, ale nejste si jisti volbou materiálu? Existuje množství argumentů, proč ti, kteří si vybrali moderní kompozit dřeva a polymeru, zvolili správně. K významným evropským výrobcům teras z WPC patří česká společnost WPC – WoodPlastic. Pojďme se podívat na to, proč jsou právě jejich terasy tolik vyhledávané.

Snadná údržba. Prkna WoodPlastic® není třeba natírat, olejovat ani impregnovat. Zcela postačí je občas opláchnout proudem vody. Prkna jsou stálobarevná, nemění svůj tvar ani nešednou. Snadná údržba a vlastnosti materiálu vám v dlouhodobém horizontu ušetří čas i peníze.

 

Bezpečnost. Na prknech WoodPlastic® se netvoří třísky ani štěpy. Mají plný profil, takže na rozdíl od dutých prken se snadněji a rychle montují bez nutnosti kotvení k pevnému podloží. Terasy mají speciální protiskluzový povrch a skryté kotvení zajišťuje hladký kompaktní povrch bez nebezpečí poranění.


Atraktivní design.
Už při navrhování nového výrobku klade firma důraz na jeho vysokou estetickou hodnotu. Povrchy teras, plotů a obkladů WoodPlastic® jsou příjemné na dotyk, prkna jsou k dispozici v širokém spektru přirozeně působících barevných odstínů a v případě zájmu i v atypických tvarech.

 

Odolnost a ekologičnost. Prkna WoodPlastic® odolávají všem rozmarům počasí – dešti, sněhu, mrazu i UV záření. Minimálně nasákavý materiál je rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě. Prkna, která jsou 100% recyklovatelná a neobsahují žádné toxické látky, není třeba chemicky ošetřovat.

 

Kvalitní servis. WPC – WoodPlastic disponuje vedle výrobního závodu také celorepublikovou sítí terasových center a zkušených certifikovaných partnerů. Ti vám terasu nejenom profesionálně nainstalují, ale ještě předtím vypracují její návrh, pomohou s výběrem povrchů a barev a poskytnou vám veškeré cenné rady.

 

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference