Pořizujeme si vířivku

Vířivka! Kam s ní?

Vířivka Softub s dřevěným obložením
Vířivka Softub s dřevěným obložením

Pořídit si vířívku není určitě levná záležitost. Zvážíme-li, ale její celeroční  využití a vytouženou relaxaci například po dlouhém pracovním dni, která ve Vás zanechá příjmemný pocit tělesné i duševní pohody, jistě tuto investici nebude dlouho zvažovat. Vířivku můžete mít jak venku tak ve vnitřních protorách. Pro instalaci obvykle postačí jakýkoliv malý kousek rovné zpevněné plochy, před domem nebo za ním, kdekoliv na zahradě, na dvorku, v altánku nebo na verandě či terase.

Něco málo o vířivkách

Většinou je základem tvarovaná akrylátová skořepina, která je zvenčí opatřena kabinetem z materiálů imitujících dřevo. Úniku tepla z vířivky zamezuje termokryt. Vany mají různý rozměr a kapacitu, specifické členění vnitřního prostoru, variabilní počet a rozmístění křesílek, laviček nebo lehátek, z nichž každé má danou konfiguraci trysek pro masáž jednotlivých partií těla. Vy si musíte zvolit, zda chcete vířivku pro celou rodinu nebo jen romantické večery.

Vodní masér

Vířivky Softub jsou určeny pro 2-6 lidí
Vířivky Softub jsou určeny pro 2-6 lidí

Některé bazény mají programům vyhrazená i specifická místa, například v režimu Turbo jsou dvě trysky umístěny na „strategicky důležitém místě“ v oblasti kříže a zabezpečují silné masírování svalstva trupu po stranách křížových obratlů, sedacího nervu a bederního kloubu. Tato silná, cílená masáž umožňuje jemné rozmasírování ztuhlých svalů, citlivě uvolní vazivo a klouby při artróze.

Světlo do vody

Mezi příjemné doplňky vířivek patří i podvodní osvětlení. To je většinou bílé nebo mnohobarevné. Kromě toho umocňuje estetický zážitek z koupání a zvyšuje bezpečnost při vstupu a výstupu z vířivky.

 

převzato:hyperbydlení.cz

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference