Pořiďte si rodinné stříbro! Trendem jsou šedé terasy FOREST PLUS INOX (Zpět na výpis článků)

Dlouho očekávanou novinkou pro rok 2016, zejména majiteli moderních staveb, jsou unikátní terasy FOREST PLUS INOX v nádherné šedé barvě se žíháním a výjimečným embosovaným povrchem. Novinku představuje český výrobce teras z materiálu wood-plastic composite – WPC – WOODPLASTIC a.s.

Objevte mimořádný design teras FOREST PLUS INOX

Pokud hledáte opravdu originální terasová prkna s moderním, ale přirozeným designem, vsaďte na novinku – terasy FOREST PLUS INOX.  Unikátní šedý odstín se žíháním dodává terase ještě přirozenější vzhled. Žíhání je velmi efektní, zároveň pomáhá skrývat drobné nečistoty.

Terasová prkna vynikají svým nádherným embosovaným povrchem FOREST, který je nejen atraktivní na pohled, ale zamilujete si jej i při prvním doteku díky jeho úžasné hebkosti.  Šedá barva dodává terase velmi moderní vzhled - prkna jsou tak ideální volbou ke stavbám s moderní architekturou.

terasy FOREST PLUS INOX terasy FOREST PLUS INOX

Čím jsou terasová prkna FOREST PLUS INOX výjimečná?

Díky výrobě z materiálu wood-plastic composite se terasy pyšní řadou praktických vlastností.

  • Nádherný šedý odstín s nepravidelným žíháním
  • V kombinaci s „forestovou“ strukturou se jedná o unikátní kombinaci na trhu
  • Dlouhodobě stálá barva bez natírání
  • Hebký povrch s protiskluzovou úpravou
  • Záruka až 25 let – Výroba v ČR
  • Plný profil 137 x 22 mm

Náš tip: Přijeďte si novinku prohlédnout na vlastní oči. Chcete-li si novinku prohlédnout naživo, přijeďte na veletrh FOR GARDEN, který se koná už 17.-20.3.2016 a navštivte stánek č. 1C10 výrobce WPC – WOODPLASTIC a.s. Navštívit můžete i terasová centra po celé ČR – pro více informací klikněte zde.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference