MojeTerasa
Hlavní partner WoodPlastic
Dnes je 14. června 2024, svátek má Roland / Herta, pranostika na dnešní den: Červen mokrý a studený - bývají žně vždy skaženy.

Terafest® – česká terasa na celý život

Redakce
9. 9. 2021
Foto: WPC - WoodPlastic, www.woodplastic.cz

Pořiďte si právě teď originální, kvalitní a bezúdržbovou terasu Terafest® od českého výrobce WPC – WoodPlastic. Vyberte si ji z nabídky našich dobře zásobených skladů ještě za stávající cenu. Rozhodněte se už nyní pro svoji terasu snů. Dodáme vám ji obratem.

Toužíte po atraktivní terase? Díky plným skladům kvalitních kompozitních prken od českého výrobce, krátkým dodacím lhůtám a dosud stále ještě velmi příznivým cenám, máte dostatek času správně se rozhodnout a dobře vybrat.

Pořízení nové terasy je výborný nápad a nyní to platí dvojnásob. Český výrobce kompozitních teras z materiálu WoodPlastic® nabízí to nejlepší, co si lze momentálně pořídit, stále ještě za stávající ceny. Terasy, ploty a obklady stěn ze středočeských Bukovan jsou vyhledávané zákazníky po celém světě. Ti čeští a slovenští však mají velkou výhodu – řadu bezplatných osobních služeb přímo od výrobce a od jeho certifikovaných partnerů.

Foto: WPC – WoodPlastic, www.woodplastic.cz

Specialisté společnosti WPC – WoodPlastic jsou připraveni věnovat se vám každý den. Vzhledem k tomu, že tuzemští zákazníci jsou většinou velmi praktičtí, odborníci s nimi nejčastěji řeší takové věci, díky nimž lze ušetři anebo se vyhnout zbytečným komplikacím. Zájemci chtějí upřesnit, jak dlouho jim terasa vydrží, jak náročná bude péče, ptají se na vlastnosti materiálu, bezpečnost, typy povrchů a barevné varianty i na způsob montáže.

Pořiďte si krásnou bezúdržbovou terasu

Všem typům terasových prken řady Terafest® je společná dokonalá dřevěná textura a reprezentativní vzhled. Vybírat můžete jak z těch s výrazným designem, tak z prken, které osloví především milovníky čistých linií a povrchů příjemných na dotyk. Skvělá jsou prkna řady Natur Plus, na nichž není díky nerovnoměrné pigmentaci tolik vidět nečistota. Všechna prkna jsou k dispozici v široké škále barevných odstínů, a je tak snadné sladit je právě s vaším domem či zahradou.

Klíčem mimořádné odolnosti a dlouhé životnosti prken Terafest® je jak patentovaná směs, tak i laserová technologie výroby. Čistá dřevní moučka z obnovitelných zdrojů se ve výrobním závodě v Bukovanech obohacuje o vysokohustotní polyethylen stejného typu, jaký se používá například ve zdravotnictví. Výsledným produktem jsou 100% recyklovatelná, atraktivní, pevná plnoprofilová prkna s bezpečným povrchem, která se snadno montují a vyžadují jen minimální údržbu.

Foto: WPC – WoodPlastic, www.woodplastic.cz

Vybírejte z tisícovky teras připravených k distribuci

Zákazníkům je momentálně k dispozici skladem více než tisícovka nových teras nejrůznějších typů. Ačkoli ceny výrobních surovin prudce rostou, WPC – WoodPlastic zatím ceny svých teras nemění. Naopak rozšiřuje nabídku pro zájemce o atypické terasy a zkracuje dodací lhůty všech svých prken, která má – na rozdíl od většiny výrobců a dodavatelů kompozitních teras ze zahraničí – připravena k okamžité distribuci do pěti dnů od objednání terasy.

Rozhodněte se co nejdříve pro svoji terasu snů. Naši spolupracovníci po celé České republice vám na požádání a zdarma poradí s výběrem, vytvoří návrh a kalkulaci a následně i ukážou, jak vybrat a položit prkna nejenom tak, aby to hezky vypadalo, ale i tak, aby se maximálně eliminoval odpad, a tím jste co nejvíce ušetřili. A mimochodem, věděli jste, že společnost WPC – WoodPlastic poskytuje na své terasy záruku až 25 let? To už snad i stojí za optání, co říkáte?

Další informace o produktech Terafest®, inspirativní fotografie, praktická doporučení a mnohem více najdete na www.woodplastic.cz.

Foto: WPC – WoodPlastic, www.woodplastic.cz

Související články

Česká firma WPC – WoodPlastic vám pomůže s terasou od A až do Zet

Terasa. Stále ji nosíte v hlavě, ale nevíte jak začít? Nedostává se vám času, netušíte, z jakého konce se do její stavby pustit, jaký materiál zvolit? Vybrat a postavit u domu kvalitní a krásnou terasu je dnes snazší, než byste řekli. Z mnoha praktických, ale i estetických důvodů jsou stále oblíbenějším materiálem prkna z kompozitu […]

Přečíst
Duben 2020

Chcete si užít bazén? Dopřejte mu správnou terasu

Sluneční paprsky příjemně hřejí a osvěžující vánek ševelí listy ovocných stromků na zahradě. A zatímco vy se ve chvílích zaslouženého volna oddáváte lenošení na terase, doléhají vám k uším zvuky šplouchající vody a výskání dovádějících dětí. Snad nic nesymbolizuje letní pohodu lépe než bezstarostný odpočinek a možnost kdykoli se ponořit do průzračné vody vlastního bazénu. […]

Přečíst
Červen 2020

Inspirujte se stylovou terasou Terafest® u domu hokejového obránce Romana Poláka

Roman Polák patří k nejlepším českým hokejovým obráncům. Obětavý bek proslulý svojí tvrdostí a dokonalou poziční hrou se po 14 úspěšných sezónách rozhodl ukončit své angažmá v kanadsko-americké NHL. Zakotvil v týmu Vítkovic a spolu s manželkou teď mohou v klidu pokračovat v zařizování svého vkusně navrženého domu. „Máme to se ženou stejné, pro nás je domov jen jeden, […]

Přečíst
Červenec 2020