Pojďte s námi na terasu (Zpět na výpis článků)

Pořízení hezké, bezpečné a z ekonomického hlediska výhodné terasy ještě nikdy nebylo snazší. Díky moderním materiálům, jako je dřevoplastový kompozit WPC, je dnes možné vybrat si mimořádně odolná prkna nejrůznějších povrchů a odstínů. Záleží jen na vašich preferencích.

Terasa. Kdo ji nemá, netuší, o co přichází, a kdo si ji pořídil, nechápe, jak bez ní mohl žít. Terasa je místem relaxace. Je to další, možná ten nejpříjemnější prostor vašeho příbytku. Za slunného rána překročíte práh a můžete si v naprostém soukromí, a přitom bez obav z toho, kam si to vaše bosá chodidla namíří, vychutnat nový den. A večer se můžete svou dokonalou terasou pochlubit všem, s nimiž je vám dobře, a v bezprostředním dosahu zázemí svého domu si užít skvělou zábavu.

Mladší bratr dřeva

Zdá se vám to jako fikce? Pořízení hezké, bezpečné a z ekonomického hlediska výhodné terasy ještě nikdy nebylo snazší. Díky moderním materiálům, jako je dřevoplastový kompozit od společnosti WPC - WoodPlastic®, je dnes možné vybrat si prkna s odpovídajícím povrchem a s právě tím barevným odstínem, po němž jste toužili a který bude ladit s vaší zahradou, bazénem či fasádou domu. Dnes už záleží jen na vašich preferencích, terasu zajistí výrobce a namontují ji jeho smluvní partneři.

Netoxická a 100% recyklovatelná prkna z kompozitního materiálu na bázi dřeva a plastového polymeru se snadno a rychle instalují a jsou ekonomicky výhodná, protože vyžadují minimum údržby. Jsou stálobarevná a oproti jejich staršímu bráškovi dřevu, od nějž je takřka nepoznáte, mají nepoměrně delší životnost. Jediný tuzemský výrobce WPC teras s americkou licencí Strandex, společnost WoodPlastic®, poskytuje na své produkty záruku dokonce až 25 let.

Dřevo bez třísek

Pokud máte v úmyslu postavit terasu kolem bazénu, zvolte elegantní drážkovaná prkna STAR, která zvyšují bezpečnost při pohybu na mokrém povrchu. Nejnovější typ prken RUSTIC sice svým povrchem záměrně navozuje dojem drásaného dřeva, ale na rozdíl od klasického dřeva nehrozí, že by si na něm vaše děti mohly zadřít třísku.

V kombinaci s kvalitním WPC materiálem a jednotlivými druhy povrchů prken vyniknou i barvy teras. A to nejen proto, že si můžete vybrat odstín cedru nebo jemný teakový, hřejivý Merbau, čokoládový Palisandr, šedý Inox či tmavý Eben. Zajímavé je, že ať už se nakonec budete procházet po terase jakékoli barvy, měření ukázalo, že na žhnoucím slunci se WPC prkna WoodPlastic® rozpalují o poznání méně než ty z jiných materiálů.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference