PLOTOVKY FOREST PLUS 120x12 mm - novinka letošního jara (Zpět na výpis článků)

Absolutní novinka ve světě plotů. Plotovky FOREST PLUS 120 x 12 mm z materiálu WPC Vás ohromí svým vzhledem a oceníte i nulovou údržbu.

Objevte nové trendy ze světa plotů. Český výrobce WPC - WOODPLASTIC a.s. představuje zcela novou řadu plotovek s názvem FOREST PLUS 120 x 12 mm. Překvapí vás zejména svojí nezaměnitelnou texturou a žíháním, které jim dodává velice přirozený vzhled.


Hlavní předností plotovek FOREST PLUS je však jejich odolnost a bezúdržbovost, díky nimž není třeba ploty nijak natírat ani jinak impregnovat. Výrobce navíc garantuje záruku v délce 25 let proti dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu.


 

Vybírejte z pěti žíhaných variant plotovek a několika velikostí (délky 90/120/180 a 360 cm).

cedar teak merbau palisander inox

 

Pro více informací si stáhněte aktuální leták nebo navštivte naše webové stránky (ZDE). Najdete zde podrobnější technické specifikace, cenu i aktuální fotografie produktu.

Leták ke stažení zdeŘekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference